Skocz do zawartości

Błędy w wyświetlanych danych księgi rachunkowe

Polecane posty

Testowałem "księgi rachunkowe" w zakładce "firma" i znalazłem kilka problemów:

1. Spółka ma rok obrotowy zgodny z kalendarzowym. Koszty za styczeń wyświetlają się jednak w wysokości sumy przychodów za styczeń. Koszty narastająco za styczeń wykazują już prawidłową wysokość kosztów w tym miesiącu.

2. Inna spółka, przesunięty rok obrotowy. Gdy wysłałem raporty za styczeń 2021 (bez grudnia 2020) w przychodach i kosztach mam sumy od początku roku obrotowego a nie tylko za styczeń. Co najlepsze, błąd z punktu nr 1 tutaj także występuje, przez co suma kosztów jest wyższa niż suma kosztów narastająco (co jest niemożliwe).

3. Kolejny przypadek, spółka komandytowa z nowym rokiem obrotowym od 1 maja. Przychody i koszty za maj (pierwszy miesiąc nowego roku obrotowego) są wykazane w wartościach ujemnych.

 

Do każdego punktu załączam screena.

 

Pozdrawiam

Krzysztof

koszty3.PNG

koszty2.PNG

koszty.PNG

Link to postu

Dzień dobry!

 

Niestety potwierdzam występowanie problemu w raporcie Księgi rachunkowe wysyłanym z Rewizora GT. Wszystkie warianty, o których Pan pisze, to jeden typ błędu. Jest problem dla wartości początkowych (pierwszy miesiąc roku/ pierwszy miesiąc okresu obrachunkowego). Zapisuję do poprawy do najbliższej wersji.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...