Skocz do zawartości

błąd odczytu wiadomości


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Bartosz Rosa,

Polecane posty

Witam, próbuję skonfigurować pocztę na sello, a jaki port nie wpiszę, cokolwiek nie zaznaczę to i tak nie działa. Mam wykupioną domenę wraz z emailem, kombinuję na tysiąc różnych sposobów i nie mam pomysłów. 

secure ssl/tsl setting zalecane:

serwer kom. przych. 

wn20.webd.pl

imap 993

pop3 995

 

serwer kom. wych. 

smtp 465

 

mam tez niezalecane protokoły i tez one nie działają

 

    SocketError: WSAEWOULDBLOCK The socket would block.
      For more information see http://www.chilkatsoft.com/p/p_172.asp
    Failed to connect to POP3 server.

 

Próbowałem wylączać zaporę w zaporze windows i żadnych efektów.

Link to postu
  • Rozwiązanie

Licencja demo (na własne konto) praktycznie nie ma żadnych ograniczeń w stosunku do wersji pełnej (z pominięciem drobiazgów) więc to chyba zbieg okoliczności :). Chyba, że mowa o wersji demonstracyjnej bazy - wybieranej przy jej zakładaniu. Ona w zasadzie nie nadaje się do pracy, synchronizacji itp. Jeśli taka została utworzona (w oknie zarządzania kontami i licencjami jest widoczne konto ins_demo) to aby przystąpić do normalnej pracy z własnym kontem należy założyć nową bazę, tym razem bez danych demo. Nową bazę/podmiot można założyć przy uruchamianiu programu. Jeśli nie będzie widoczna opcja utworzenia nowej, należy przytrzymać lewy klawisz Ctrl podczas uruchamiania Sello.

  • Lubię to 1
Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...