Skocz do zawartości

Korekta Zlecenia Montowania (dok. ZM)

Polecane posty

Dzień Dobry, 

 

Mam problem, ponieważ mam zamknięty w czerwcu magazyn, a dziś okryliśmy błąd dotyczący tamtego okresu.
Błąd polega na zmontowaniu towaru 15.06. w cenie 0,20zł a nie około 8zł tak jak to powinno być, na samym dokumencie montażu widzę że jeden produkt podstawił się za 0zł. Towar zmontowany jest sprzedawany od tamtego okresu w złym koszcie, ponieważ był błąd na ZM. Jak to odkręcić, kiedy była już inwentaryzacja, a sprzedaży jest zbyt wiele żeby wycofywać skutek magazynowy? Czy jest opcja korekty ZM? 

Link to postu

Sprawdziłam dokładnie jeszcze raz tak jak Pan napisał żeby włączyć koszt dokumentu, i na szczęście koszt jako koszt dokumentu się zgadza i wszystko dobrze jest rozchodowane z magazynu. Ale np. na dokumencie PW jest widoczna cena netto oraz koszt magazynowy, nie pokazuje kosztu jednostkowego pozycji, dopiero w informatorze asortymentu. W dokumencie ZM też nie pokazuje kosztu jednostkowego pozycji. W konfiguracji nie widzę takiej opcji, czy gdzieś indziej może być do wyboru? 1673669195_PW51062021.thumb.png.ad40519c2f1af66aa069f6ca55eab3aa.png758980673_ZM634.thumb.png.fe7a608d94cc9e9bf5e915ce7a4b3845.png

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...