Skocz do zawartości

Wypisanie fv bez stanów z późniejszym skutkiem magazynowym po przyjęciu

Polecane posty

Witam, 

 

przejrzałem chyba wszystkie tematy o skutkach magazynowych, niebieskim plusie itp i nie znalazłem prostej odpowiedzi, a pewnie taka jest:) 

Ogólnie handlujemy dużo w necie i mamy sytuacje, że część towaru przyjeżdża nam w ciągu dnia i chcielibyśmy mieć naszykowane wszystkie dokumenty do paczek z rana. Zależy mi na tym, żeby rano pracownicy mieli możliwość wydrukowania faktury do każdego zamówienia, blokując towar w ten sposób, że po przyjęciu faktury kilka godzin później schodziłby ze stanu z automatu. Czy tak działa niebieski plus i odłożony skutek magazynowy? Czy trzeba ręcznie manipulować skutkami i raz odkładać, a po przyjęciu faktury zakupu wywoływać?

 

Z góry bardzo dziękuję za każdą pomoc

Link to postu
W dniu 24.07.2021 o 10:35, Paweł Pietrzak napisał:

przejrzałem chyba wszystkie tematy o skutkach magazynowych, niebieskim plusie itp i nie znalazłem prostej odpowiedzi, a pewnie taka jest:) 

Przynajmniej od podstawy obsługi programu warto spytać wybranego przez siebie dostawcę programu.

 

W dniu 24.07.2021 o 10:35, Paweł Pietrzak napisał:

Czy tak działa niebieski plus i odłożony skutek magazynowy?

Nie.

 

W dniu 24.07.2021 o 10:35, Paweł Pietrzak napisał:

Czy trzeba ręcznie manipulować skutkami i raz odkładać, a po przyjęciu faktury zakupu wywoływać?

W standardzie - tak, można też skorzystać z rozwiązań dodatkowych i zautomatyzować ten proces, ale jak przy każdym automacie trzeba dobrze przemyśleć założenia (na przykład jak mają być obsługiwane przyjęcia ze zwrotów/korekt) 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...