Skocz do zawartości

Pomoc początkującemu

Polecane posty

Hej uczę się od niedawna Sello wraz z subiektem nexo pro, którego mam już bardziej ogarniętego.

Co do Sello miałbym trochę pytań do was bo męczy mnie już psychicznie i często wyskakują mi jakieś błędy z którymi nie potrafię sobie poradzić i szlag mnie trafia.

Mianowicie co klikać po kolei w sello gdy klient zakupi coś na allegro by mu wydrukować paragon, wydrukować etykietę i wysłać bo na razie robiłem to przy pomocy menadżera paczek inspost lub wysyłam z allegro, a także przy pomocy nexo. Druga sprawa jak zakańczać oferty w sello i je wznawiać by póżniej nie było blędów synchronizowania aukcji sello z allegro?

Link to postu

Więc może powiem wam jak ja to robiłem gdy klient coś zamówił: przechodziłem do nexo i szukałem zamówienia -->jak znalazłem klikałem popraw i zmieniałem z FS na PA po czym wyskakiwał mi dokument ZK i KP to odznaczałem i nie drukowałem tego --> póżniej na zamówienie klikałem PPM zrealizuj i drukowałem paragon na drukarce fiskalnej --> następnie przechodziłem do sello i tam klikałem utwórz paczkę --> póżniej przechodziłem do paczek klikałem wysłane -->  przechodziłem do menadzera paczek lub wysyłam z allegro i tam drukowałem etykietę. Więc wszystko pod górkę i nie chcę tak robić bo tylko głupi czas marnuję.

Link to postu

Na początek polecę 2 nasze tutoriale, które odpowiedzą na część pytań: https://www.sello.pl/tutoriale/

Są w nich dotknięte wszystkie podstawowe zagadnienia związane z rozpoczęciem pracy.

 

Ale odpowiadając na pytania:

 

17 godzin temu, Julian Kosobucki napisał:

co klikać po kolei w sello gdy klient zakupi coś na allegro by mu wydrukować paragon

Funkcja Dokument końcowy (z wyświetleniem dokumentu), Dokumenty końcowe (zbiorcze generowanie bez edycji dokumentu) lub też dolna zakładka DOKUMENTY w module transakcji.

 

Tworzenie dokumentów w Sello

17 godzin temu, Julian Kosobucki napisał:

wydrukować etykietę

https://tutoriale.insert.com.pl/sello/jak-wykorzystac-sello-do-obslugi-sprzedazy-w-serwisie-allegro/przygotowanie-paczki/

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...