Skocz do zawartości

Instalacja SubiektGT przez GPO

Polecane posty

Cześć. W firmie wdrażamy GPO i chcemy, żeby Subiekt instalował się automatycznie. Instalator to plik *.exe, także wypchnięcie tego w "normalny" sposób odpada. Trafiłem w internecie na temat jak przygotować instalator do "cichej" instalacji: http://forumsubiekta.pl/subiekt/subiekt-gt-edycja-parametrow-msi-oraz-gpo/

 

Zastosowałem się do instrukcji i faktycznie udało mi się wypchnąć program przez GPO. Problem w tym, że nie da się go uruchomić - brakuje zależności. Okazało się, że brakuje plików *.dll z pakietu Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015. Zainstalowałem go i błędy związane z brakiem dll'ek zniknęły - ale pojawił się kolejny. Teraz przy próbie uruchomienia wita mnie komunikat, że aplikacja nie została właściwie uruchomiona. Zapewne brakuje innych komponentów potrzebnych do działania programu, ale szukanie ich zajmie mi masę czasu.

 

W związku z powyższym mam do Was pytanie. Czy istnieje jakiś oficjalny sposób na wykonanie "cichej" instalacji programu, parametr setup.exe /silent lub cokolwiek w tym stylu? A jeżeli nie to czy możecie podać mi listę składników, które muszę zainstalować ręcznie (.NET, Visual C++, itd), aby program działał?

 

Z góry dziękuję za pomoc.

Edytowane przez Maciej Kosicki
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...