Skocz do zawartości

problem z wyświetlaniem nazwy firmy

Polecane posty

Klient ma dwie spółki: jedna jest spółką z o.o. druga sp. z o.o. sp.k. 

W portalu biura ma do wyboru dwie firmy do wyboru w następującej formie:

Nazwa Spółka z ograniczoną odpowiedz...

Nazwa Spółka z ograniczoną odpowiedz...

 

Ze względu na to, że Portal Biura ucina nazwę firmy, klient nie może rozróżnić czy ma wybraną spółkę zoo czy spółkę komandytową - bo rozróżnienie nazw (spółka komandytowa) jest już ucięte. Jak możemy rozwiązać ten problem?

Link to postu

Proszę powiedzieć dokładnie, w którym miejscu obcinana jest nazwa? Czy chodzi o listę w menu Moje usługi? W tym miejscu wyświetlamy nazwę skróconą firmy i faktycznie mamy ograniczenie w długości.
Natomiast w innych miejscach portalu, miejsca jest sporo (choć może wciąż niewystarczająco). 

Nazwa w nagłówku może być ucinana, gdy szerokość okna jest mała.


Aby sprawdzić pełną nazwę firmy, można przejść na stronę Ustawień w Portalu Biura. W danych mojej firmy powinna być widoczna cała nazwa.

 

image.thumb.png.d139ca64c906a6a367d06940b714aafe.png

Link to postu

W załączniku przesyłam widok nazwy spółki (usunąłem początek nazwy identyfikujący spółkę). Spółka komandytowa, jako że wspólnikiem jest ta spółka zoo nazywa się tak samo, ale po treści "spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" ma jeszcze "spółka komandytowa". Ale tego już niestety nie widać, bo nazwa ucina się szybciej.

tempsnip.png

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
W dniu 25.08.2021 o 11:42, Krzysztof Piątek napisał:

W załączniku przesyłam widok nazwy spółki (usunąłem początek nazwy identyfikujący spółkę). Spółka komandytowa, jako że wspólnikiem jest ta spółka zoo nazywa się tak samo, ale po treści "spółka z ograniczoną odpowiedzialnością" ma jeszcze "spółka komandytowa". Ale tego już niestety nie widać, bo nazwa ucina się szybciej.

Dzień dobry, proszę wejść na Konto Insert, wybrać odpowiednią firmę i kliknąć w przycisk 'Zarządzaj firmą'. W zakładce 'Dane firmy' będzie pole nazwy. Czy tam też są ucięte znaki? Patrząc na zrzut ekranu nazwa nie powinna się ucinać, jest jeszcze dużo miejsca. Stąd też przypuszczenie, że już na tym etapie nazwa jest niekompletna.

 

Jeżeli jednak tam wszystko wygląda dobrze to może Pan zmienić nazwę firmy w tym miejscu na krótszą.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...