Skocz do zawartości

sello automatyczne meile odpowiedzi

Polecane posty

  • 4 tygodnie później...

Można by coś pomyśleć, są już chyba wiadomości po API obecnie, na pewno kto ma zewnętrzne rozwiązanie w tym obszarze jest bezpieczniejszy. Ja nic takiego nie korzystam jeszcze i już kolejn raz straciłem Super Sprzedawcę za to tylko, że na 1 mail nie odpisałem w terminie do 24h.

Chodzi chociaż o maile które mają w temacie "PYTANIE o Przedmiot ...". I tylko na takie potrzeba np wysłać wizytówkę i jakąś prostą treść np. "cierpliwości, zaraz odpowiemy". Dzięki temu Super Sprzedawca byłyby uratowany

Koszmar.

Edytowane przez HotKey .
Link to postu
W dniu 26.09.2021 o 00:48, HotKey . napisał:

Można by coś pomyśleć, są już chyba wiadomości po API obecnie, na pewno kto ma zewnętrzne rozwiązanie w tym obszarze jest bezpieczniejszy. Ja nic takiego nie korzystam jeszcze i już kolejn raz straciłem Super Sprzedawcę za to tylko, że na 1 mail nie odpisałem w terminie do 24h.

Chodzi chociaż o maile które mają w temacie "PYTANIE o Przedmiot ...". I tylko na takie potrzeba np wysłać wizytówkę i jakąś prostą treść np. "cierpliwości, zaraz odpowiemy". Dzięki temu Super Sprzedawca byłyby uratowany

Koszmar.

My korzystamy od miesiąca rozwiązania zewnętrznego i mamy już 100% odpowiedzi na klientów w czasie :).

 

Z tego co się orientuje (mogę się mylić), ale Allegro wymaga na odpowiedzenie, nie tylko na Pytanie o przedmiot, ale również na każdą wiadomość w Centrum wiadomości.

 

Do tego jeśli klient odpowie na wiadomość "Dziękuję", to na taką wiadomość również należy odpowiedzieć.

 

To są tylko moje przypuszczenia.

Link to postu
1 godzinę temu, Mariusz Kownacki napisał:

na każdą wiadomość w Centrum wiadomości

Z tego co pisali mi Administratorzy, to tylko na pierwszą wiadomość a następne juz nie.

1 godzinę temu, Mariusz Kownacki napisał:

Do tego jeśli klient odpowie na wiadomość "Dziękuję",

To by był szok jakby tak było XD

Link to postu
1 minutę temu, HotKey . napisał:

Z tego co pisali mi Administratorzy, to tylko na pierwszą wiadomość a następne juz nie.

To by był szok jakby tak było XD

Zrobiłem sobie testy u konkurencji z prywatnego konta i oni odpowiadali na każdą moją wiadomość, stąd to przypuszczenie.

 

Z własnego doświadczenia wiem, że Administratorzy piszą co innego, a wychodzi co innego.

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...