Skocz do zawartości

Druk etykiet z WzA

Polecane posty

2 godziny temu, Paweł Nitendel napisał:

Temat był już poruszany, może byłaby opcja cos z tym zrobić:

Każda etykieta drukuje się osobno, natomiast na stronie WzA mogę odznaczyć np. 4 etykiety i wydrukować ja na jednej kartce A4.

Zgadza się. Drukując w formacie A6 przez WzA otrzymujemy pliczek zip z jednym pliczkiem pdf zawierającym wszystkie etykiety razem.

Dodam, że w mechanizmie WzA etykiety są gubione ... zamiast 60 drukuje się ich prawie 60.

Link to postu
1 minutę temu, HotKey . napisał:

Zgłoście też, że przydałoby się aby etykiety WzA nie ginęły tak samo jak nie giną etykiety po SHIPX. Tzn. na 60 etykiet potrafi druknąć 54 etykiety ...

Ciekawe, bo mi z Ship(X)'a dzisiaj nie wydrukowało się ok. 7% etykiet... Dobrze, że mam je drukowane po nr dokumentu, to szybko znaleźliśmy braki.

W trakcie druku na krótko pojawił się komunikat drukarki o błędzie, więc dlatego sprawdzałem... Hmm... więc nie wiem czy to błąd sello czy drukarki czy inposta...

 

Link to postu
15 godzin temu, MARCIN e-kupowanie.pl Sello1.39.0 napisał:

Wcześniej nigdy tego nie było.

Na pewno wcześniej tego nie było. My już nie korzystamy z SHIPX tylko z WzA, stąd nasza obserwacja, że kiedyś po SHIPX (z miesiąc temu) nie ginęły etykiety, a obecnie giną nam po przesiadce na WzA. No ale inni też potwierdzają.

 

Jest to niezwykle niebezpieczne i krytyczne, gdyż na podstawie liczby etykiet zawsze uczę pakującego, aby sprawdzał sobie, czy w czymś się nie pomylił przy pakowaniu. Taka stara sprawdzona metoda na produkcji z korpo. A tutaj już nawet nie wiadomo czy liczba etykiet w ogóle jest poprawna, stąd wydruk nie wszystkich etykiet to bardzo poważna sprawa u mnie w firmie. Niedobrze. W tym przypadku zamiast lepiej jest gorzej, będziemy rano liczyć etykiety z 40 minut się schodzi na wydruk i sprawdzenie. Masakra.

Edytowane przez HotKey .
Link to postu
7 godzin temu, HotKey . napisał:

na podstawie liczby etykiet zawsze uczę pakującego, aby sprawdzał sobie, czy w czymś się nie pomylił przy pakowaniu.

My liczymy na podstawie ilości dokumentów końcowych (które też są pakowane). Pewniejsze (także w drugą stronę - gdy pomyłkowo zdubluje się etykieta, to nie pojadą 2 paczki do klienta).

Link to postu
W dniu 25.09.2021 o 07:51, HotKey . napisał:

A do czego służą te ustawienia?

Do opóźnienia otwierania kolejnego pobranego pliku. Gdy wszystkie otwierały się jednocześnie to dochodziło do tego, że kolejność drukowania była zupełnie losowa. Teoretycznie podanie tutaj jakiejś wartości może poprawić kolejność. Checkbox natomiast będzie przesyłał kolejny plik dopiero jak bufor drukarki zostanie opróżniony - ale nie zawsze ta funkcja działa poprawnie. Można potestować.

 

 

 

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...