Skocz do zawartości

Rewizor - zawieszenie programu przy wejściu do ewidencji sprzedaży

Polecane posty

Witam,

problem wygląda identycznie jak tu (http://forumsubiekta.pl/rewizor/rewizor-sie-zawiesza-po-przejsciu-do-ewidencji-sprzedazy/) ustawiłem timeout o którym pisał Pan Daniel, ale nie pomogło. Co ciekawe problem jest tylko gdy weźmiemy zakres Dokumenty z okresu: Sierpień lub lipiec(wcześniej lipiec działał normalnie) . Dodatkowo zaczytuje normalnie dokumenty gdy weźmiemy filtr Dokumenty z okresu całego roku obrotowego, i tam te dokumenty z sierpnia i lipca normalnie są (cała lista trochę się wczytuje bo jednak cały rok, ale działa). Na razie jedyne co mi przychodzi do głowy to odbudowa indeksów bo ostatnio pomogła mi na problem z zacinaniem się informatora, ale muszę poczekać na to aż wszyscy zakończą pracę z subiektem, w międzyczasie chciałbym sprawdzić jakieś inne możliwości także chciałbym spytać czy ktoś z Państwa miał jeszcze podobny problem i posiada jakieś rozwiązanie którym by się podzielił. 

Link to postu
8 minut temu, Daniel Lenarczuk napisał:

Na razie jedyne co mi przychodzi do głowy

Nie rozumiem nad czym się Pan zastanawia, we wskazanym wątku podałem możliwą przyczynę problemu i jego rozwiązanie:

Cytat

 Być może jest problem wydajnościowy związany z oznaczeniami dla JPK VAT, aby to zweryfikować polecam kontakt z doświadczonym serwisantem.

--

14 minut temu, Daniel Lenarczuk napisał:

w międzyczasie chciałbym sprawdzić jakieś inne możliwości także chciałbym spytać czy ktoś z Państwa miał jeszcze podobny problem i posiada jakieś rozwiązanie którym by się podzielił.

Rozwiązania dostępne dla użytkownika programu są już Panu znane - odbudowa indeksów i statystyk.

 

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...