Skocz do zawartości

Allegro Przesyłka Polecona WzA (ROZWIĄZANIE)

Polecane posty

W dniu 10.12.2021 o 11:24, Kuba Karpowicz napisał:

Nie bardzo rozumiem, jak mają pomóc te odpowiedzi? Rozumiem, że mam zaznaczyć w WzA, że nadaję na konkretnej poczcie?
Bo przez Sello nie pójdzie najwyraźniej?

Tak, trzeba wpisać ten PNI, tylko cyfry. Ponadto w WzA (czyli w allegro WzA, nie w Sello w konfiguracji WzA) ustawić tak w szablonie przesyłek Poczty:

obraz.png.a222c66dcda2a2d0da3fc76e4e472a2c.png

oraz tak:

obraz.thumb.png.3d1fa04654b91089495206c4c82b6aa1.png

 

Jeśli tak masz, to jest OK i razie dalszego występowania problemu trzeba szukać dalej.

Link to postu
W dniu 17.12.2021 o 11:44, Kuba Karpowicz napisał:

Bez zmian. Proponowali na Allegro usunięcie kropek z nazwy nadawcy, też nic.

Czy skasowałeś źle wygenerowane i zrobiłeś nowe?

Czy tym razem usunąłeś juz wskazane błędy z konfiguracji ? (miałeś co najmniej dwa!)

Pokaż swój konfig. U nas działa, coś robisz źle.

Link to postu
W dniu 28.12.2021 o 11:15, Kuba Karpowicz napisał:

A jaką macie opcję w EN "Ustawienie wydruku kopert i etykiet dla Przesyłek Listowych"?

 

W dniu 28.12.2021 o 11:45, Kuba Karpowicz napisał:

xcv.jpg

Obawiam się, że tracisz czas. Wymiary podawałem dwa razy inne.

Do tego usuwasz źle wygenerowane paczki i robisz je od nowa.

Link to postu
W dniu 29.12.2021 o 01:32, HotKey . napisał:

 

Obawiam się, że tracisz czas. Wymiary podawałem dwa razy inne.

Do tego usuwasz źle wygenerowane paczki i robisz je od nowa.

Zadziałało po zmianie w EN "Ustawienie wydruku kopert i etykiet dla Przesyłek Listowych". Tak więc działa, tylko jak pisałem, szukam opcji na druk 4 na A4.
Zmiana wymiarów paczki w cm w Sello nic nie dawała.

Link to postu
W dniu 29.12.2021 o 12:18, Kuba Karpowicz napisał:

Zadziałało po zmianie w EN "Ustawienie wydruku kopert i etykiet dla Przesyłek Listowych". Tak więc działa, tylko jak pisałem, szukam opcji na druk 4 na A4.
Zmiana wymiarów paczki w cm w Sello nic nie dawała.

 

Edytowane przez HotKey .
Link to postu

Tak na marginiesie bardzo chętnie zobaczyłbym na powyższej formatce Sello pole UBEZPIECZENIE. Oczywiście znacznik "Ubezpieczenie - kopiuj z kwoty pobrania / wartości transakcji" jest mi znany, ale nie rozwiązuje pewnego problemu znanego z konkurencyjnych programów do zarządzania przesyłkami, a mianowcie zawyżanie ceny za ubezpieczenie na kwotę brutto o kwotę VAT. Kwoty brutto nigdy mi kurier nie oddał, a znane programy zmuszają mnie do przepłacania kwoty ubezpieczenia o VAT! Gdybym miał takie pole prosto podzieliłbym sobie wartość przesyłki modyfikatorem:

[Transakcja::Wartosc | div = `1.23`]

który sprawdziłem sobie i działa super !

Tylko nie ma gdzie go wpisać, prośba do ST o implementację, bo tu już chodzi o pieniądze które znów musimy przepłacać, a chyba inne programy tego wciąż nie mają, na pewno niedawno nie miały, a Sello może znów pokazać i w tym temacie, że jest najlepsze. Dziękuję. 

  • Lubię to 1
Link to postu
  • 2 tygodnie później...
W dniu 12.01.2022 o 15:57, HotKey . napisał:
W dniu 12.01.2022 o 10:53, Kuba Karpowicz napisał:

Czyli po prostu nie da się inaczej na tą chwilę w PP niż pojedynczo na A4

 

A to jak ustawiasz w Poczcie format etykiety, to tam przecież kiedyś używałem układanie etykiet obok siebie na A4 wchodzą obok siebie 4 sztuki A6. O tym piszesz? Może kwestia poszukania ?

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...