Skocz do zawartości

Allegro Przesyłka Polecona WzA (ROZWIĄZANIE)

Polecane posty

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 12.01.2022 o 15:57, HotKey . napisał:

Jak się nie da? Ja drukuję na A6 ciągiem na drukarce typu ZEBRA z rolki etykiet.

Ja też tak zacząłem drukować ale Pani na poczcie miała problem z zeskanowanie większości kodów kreskowych listów - być może to wina etykiet termicznych? Więc zacząłem drukować na kartkach a4, wycinać i do koszulek wkładać i teraz bez problemu skanuje...

Mieliście tak samo?

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
W dniu 20.07.2022 o 18:55, Julian Kosobucki napisał:

Ja też tak zacząłem drukować ale Pani na poczcie miała problem z zeskanowanie większości kodów kreskowych listów - być może to wina etykiet termicznych? Więc zacząłem drukować na kartkach a4, wycinać i do koszulek wkładać i teraz bez problemu skanuje...

Mieliście tak samo?

Dzień Dobry

Ja też mam problem z czytelnością kodów dla allegro polecony

pocztex ,  allegro ups, allegro one bez problemu

drukarka zebra

czy ktoś zna rozwiązanie

Link to postu
Godzinę temu, Julian Kosobucki napisał:

ja drukuje polecone na zwykłym papierze a4 i wycinam, niestety inaczej nie wchodzi, ponoć za śliskie etykiety termiczne.

Dzień Dobry

to dlaczego dla innych typów dostaw WZA drukuje i czyta bezproblemowo

tylko z Allegro polecony są problemy

 

drukowanie na A4 i wycinanie to rozwiązanie chwilowe na dłuższa metę to stanie się męczące i czasochłonne

Link to postu
W dniu 20.07.2022 o 18:55, Julian Kosobucki napisał:

ale Pani na poczcie miała problem z zeskanowanie większości kodów kreskowych listów

Też mam ten problem. Kupiłem inne etykiety i jakoś idzie ale co jakiś czas mam feedback z PP że nie mogą skanować. Próbowałem też zmienić zaczernienie. Problem pojawił się nagle kilka lat temu podejrzewam, że kody zostaly jakoś zmniejszone przez PP w którymś momencie.

Link to postu
W dniu 17.09.2022 o 09:43, HotKey . napisał:

Też mam ten problem. Kupiłem inne etykiety i jakoś idzie ale co jakiś czas mam feedback z PP że nie mogą skanować. Próbowałem też zmienić zaczernienie. Problem pojawił się nagle kilka lat temu podejrzewam, że kody zostaly jakoś zmniejszone przez PP w którymś momencie.

Dzień Dobry

Możesz podać namiary na dostawce tych etykiet

bo ja już u trzech kupiłem i żadne nie czytają

Link to postu

A czytniki wasze czytają te etykiety? Może problem trzeba zgłosić do Poczty Polskiej, albo do Allegro aby przekazali, że jest problem z tymi etykietami. Albo w okienku na poczcie używają jakichś wysłużonych już czytników.

 

Spoiler

Może szybkę trzeba przetrzeć? :)

 

  • Haha 1
Link to postu
  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, HotKey . napisał:

Czyli drukujesz na A4 tak? Są takie gotowe etykiety już pocięta na A4. Czy drukowanie na A4 rozwiazuje problem?

Dzień Dobry

Tak drukuje na A4 i niestety się z tym mecze z allegro polecony

Nie po to w formie stoją zebry i inne etykiety przechodzą bez problemu Pocztex UPS ORLEN INPOST

  • Dziękuję 1
Link to postu
  • 10 miesięcy temu...

Nie polecam najtańszych etykiet z allegro GTP, Ironpack bo są śliskie i wszystko kiepsko się drukuje, że etykiety polecone czy orlen nie czytało. Teraz zakupiłem inne, które są całe matowe, a dodatkowo lepiej się odrywa  i teraz nadruk jest piękny bardzo czarny i w kiosku oraz na poczcie wszystko skanuje bez problemu !

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...