Skocz do zawartości

KALKULACJA CEN SUBIEKT GT

Polecane posty

No, bez CapsLock dużo lepiej 😉

Nie, wprost w Subiekcie nie ma zbiorczego "wklejania".

Są rozwiązania dodatkowe, ale oczywiście są płatne, a te porządne wymagają jeszcze Sfery.

Jeśli operacja jest jednorazowa to może Pan ją komuś zlecić, ale to też usługa za jakąś cenę.

Link to postu

Ogólne zasady korzystania i ograniczenia forów internetowych...

4 godziny temu, Arkadiusz Zajdel napisał:

halo ?

Wymagamy tyle ile płacimy za usługę, oczekujemy tyle ile sami dajemy od siebie.

 

3 godziny temu, Arkadiusz Zajdel napisał:

ale nie mam odpowiedzi co do kalkulacji cen czemu tak sie robi ...

Jaki opis problemu taka odpowiedź. Proszę dokładnie opisać, a najlepiej pokazać (zrzuty ekranu) co Pan robi (może być na podmiocie damo) to może ktoś wskaże, gdzie popełnił Pan błąd lub uda się powtórzyć problem co będzie potwierdzeniem błędu programu.

Link to postu

opisałem dokładnie, a wiec mam ustawione dwie ceny Detal narzut 20% Hurt 5%, wprowadzam fakturę, po zapisaniu biorę opcje skalkuluj dokument według cen detal,hurt, i zapisuje, pozniej podglądam jakiś wybrany losowo produkt i narzut detal wynosi przykładowo 20,10 % albo 19,54% albo minus 18%... a przecież odgórnie w subiekcie mam ustawione równe 20 % narzut,  więc skąd się biorą takie pomieszane narzuty po skalkulowaniu  ????

Link to postu
4 minuty temu, Arkadiusz Zajdel napisał:

opisałem dokładnie,

Proszę w takim razie zacytować swoje wypowiedzi, gdzie podaje Pan podstawowe informacje jak parametry, które zostały wybrane przy kalkulacji na podstawie dokumentu (przelicz cenę według narzutu / przelicz narzut, Przelicz narzut, zysk i marżę na wszystkich poziomach cen), to będę dalej starał się pomóc.

Link to postu

 

2 godziny temu, Arkadiusz Zajdel napisał:

po skalkulowaniu nowych towarów z nowej faktury cena allegro narzut 19,92% hurtowa narzut 1011,865%  gdzie mam w paramterach subiekta ustawione allegro 20% hurt 5% od górnie, więc dalej pytanie to samo skąd to sie bierze po kalkulacji??

 

18 godzin temu, Andrzej Kubik napisał:

Nie do końca dokładnie.
Nie wiemy jakie były narzuty na tych produktach przed zmianą cen, bo przecież narzuty w cenach są tylko wartościami domyślnymi dla nowych towarów.
 

 

Link to postu
Godzinę temu, Arkadiusz Zajdel napisał:

CHYBA ZEROWE BO WPROWADZAM NOWE PRODUKTY, WYDAJE SIĘ ŻE PO TO JEST ODGÓRNY NARZUT USTAWIONY W SUBIEKCIE ŻEBY WŁASNIE PO KALKULACJI USTAWIŁ JAK POTRZEBA

I tak dokładnie działa program, ale przed dodaniem / po dodaniu towaru użytkownik przecież może zmienić narzut na towarze i zrzut ekranu sugeruje, że do takiej sytuacji Pan doprowadził - w jaki sposób - nie chce Pan napisać, ani pokazać:

W dniu 1.10.2021 o 19:10, Daniel Kozłowski napisał:

Proszę dokładnie opisać, a najlepiej pokazać (zrzuty ekranu) co Pan robi (może być na podmiocie damo) to może ktoś wskaże, gdzie popełnił Pan błąd lub uda się powtórzyć problem co będzie potwierdzeniem błędu programu.

--

W dniu 1.10.2021 o 19:47, Daniel Kozłowski napisał:
W dniu 1.10.2021 o 19:21, Arkadiusz Zajdel napisał:

opisałem dokładnie,

Proszę w takim razie zacytować swoje wypowiedzi, gdzie podaje Pan podstawowe informacje jak parametry, które zostały wybrane przy kalkulacji na podstawie dokumentu (przelicz cenę według narzutu / przelicz narzut, Przelicz narzut, zysk i marżę na wszystkich poziomach cen)...

Odpowiedzi się nie doczekałem.

 

--

 

Jeśli nie chce się Panu opisywać problemu na forum to polecam zamówić indywidualne szkolenie z podstaw obsługi programu u swojego dostawcy programu.   

Edytowane przez Daniel Kozłowski
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...