Skocz do zawartości

Brak możliwości wysłania paczek do kuriera

Polecane posty

Witam, Z rana tworzyłem paczki przez inpost paczkomaty i listy się tworzyły a teraz mam taki błąd i nie można zrobić żadnego listu czy ktoś wie o co tu chodzi:

 

Tworzenie paczki 19889/2021: {"status":500,"error":"internal_server_error","message":"Unexpected error occurred. Contact your administrator at integracja@inpost.pl. In the message you can also enter the ID f9a1e674-7d5f-4f60-8b3b-a079fca373d5 which will speed up diagnosing the problem.","details":{}}

 

 

Doda że jak się zaloguję na manager paczkomaty to list mogę zrobić bez problemu 

Edytowane przez Mateusz Mateusz
Link to postu

Proszę sprawdzić, czy działa funkcja drukowania pliku PDF z menu pod prawym klawiszem bezpośrednio w systemie Windows.

Do tego, jeśli Sello się zamknie przy tym drukowaniu, proszę podesłać do nas plik dmp.

 

Spoiler

W przypadku nieoczekiwanego zamknięcia programu, tworzony jest zrzut pamięci, który w większości przypadków umożliwia odtworzenie u nas miejsca w którym wystąpił problem i jego poprawienie. Zrzut pamięci w postaci pliku o nazwie Sello_rok_miesiąc_dzień_godzina_minuta_sekunda.dmp zapisywany jest w folderze:

C:\Users\<Nazwa_konta>\AppData\Roaming\InsERT Sello\

Plik, lub pliki wskazujące na odpowiednią datę wystąpienia problemu należy przesłać do nas na adres sello@insert.com.pl wraz z krótkim opisem kiedy ten błąd występuje, numerem wersji Sello, ewentualnie linkiem do forum gdzie opisany jest problem.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...