Skocz do zawartości

szybka sprzedaz - ostatnia cena sprzedazy

Polecane posty

Dzien dobry,

 

1 czy w module szybkiej sprzedazy mozna ustawic aby na pozycji asortymentu pojawiala sie od razu ostatnia cena sprzedazy i rabat lub ostatnia cena sprzedazi rabat dla nabywcy? Nie mam wprowadzonej ceny kartotekowej, a ceny sprzedazy zmieniam czesto recznie, na podstawie dostaw i zainteresowania produktem. Ciezko tez o jakis automat typu marza \narzut. 

2 Dodatkowo czy istnieje (tak jak w normalnym widoklu czy GT) funkcja automatycznego dodawania jednej pozycji skanerem. Bo po zeskanowaniu pozycji musze wcisnac enter. Oczywiscie moge zaprogramowac czytnik kodow ale wolabym tego uniknac bo bedzie to kolidowalo z jego innymi zadaniami.

 

 

Bede wdzieczny za informacje.

Edytowane przez Radek Szachnowski
Link to postu
13 godzin temu, Radek Szachnowski napisał:

1 czy w module szybkiej sprzedazy mozna ustawic aby na pozycji asortymentu pojawiala sie od razu ostatnia cena sprzedazy i rabat lub ostatnia cena sprzedazi rabat dla nabywcy? Nie mam wprowadzonej ceny kartotekowej, a ceny sprzedazy zmieniam czesto recznie, na podstawie dostaw i zainteresowania produktem. Ciezko tez o jakis automat typu marza \narzut. 

Nie sprawdzałem, ale spodziewam się, że pod spodem bazuje to na normalnym dokumencie PA/FS, a zatem, jeśli w Typach dokumentów dla np. Paragonu ustawisz Ceny na dokumencie: PG Ostatnia cena sprzedaży i rabat, to efekt powinien być właśnie taki, jak oczekujesz.

  • Dziękuję 1
Link to postu

Mam ustawione to dla oddzialu i dziala na dokumentach. Ale sprawdzilem wszystko jeszcze raz i problem byl po stronie uzytkownika subiekta bo mial ustawiony inny odddzial, gdzie byla ustawiona ina cena sprzedazy. Czyli tak jak mowiles wszystko dziala tak jak w subiekcie.

 

To jeszcze pozostaje czesc druga pytania o skaner kodow i automatyczne wpisywanie ilosci 1, bez entera.

Edytowane przez Radek Szachnowski
Link to postu
W dniu 12.10.2021 o 17:24, Radek Szachnowski napisał:

2 Dodatkowo czy istnieje (tak jak w normalnym widoklu czy GT) funkcja automatycznego dodawania jednej pozycji skanerem. Bo po zeskanowaniu pozycji musze wcisnac enter. Oczywiscie moge zaprogramowac czytnik kodow ale wolabym tego uniknac bo bedzie to kolidowalo z jego innymi zadaniami.

Czy ten czytnik ma standardową konfigurację? Pytam, bo standardowa konfiguracja każdego czytnika wysyła na końcu Enter i nie powinno być takiego problemu. Co prawda nie mam pod ręką czytnika, ale sprawdziłem aplikacją AutoHotkey programując Ctrl+n jako wysłanie kodu kreskowego z enterem:

^n::
Send, 123456{Enter}

i wszystko działa prawidłowo.

Czy skanując do notatnika kursor przechodzi do nowej linii?

Czy w normalnym oknie dokumentu kursor przechodzi z Nazwy do Ilości?

Czy w normalnym oknie dokumentu ale w trybie z podglądem (Ctrl+x) pozycje normalnie się dodają?

  • Dziękuję 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...