Skocz do zawartości

Wprowadzanie inwentaryzacji z programu DOS

Polecane posty

Witam 

Zmieniamy program sklepowy wcześniejszy pracuje na DOSie obecnie zakupiliśmy Subiekt nexo i tutaj pytanie ja przerzucić inwentaryzacje do subiekta?

 

Trzeba wszystko przepisać ręcznie czy istnieje inna możliwość?

Jeśli ręcznie to w jaki sposób?

 

Drugi problem jaki mam po wprowadzeniu przychodu wewnętrznego, po wystawieniu paragonu wyskakuje mi marża 0% a po wystawieniu faktury VAT -23% dodam kiedy otwieram cennik i patrzę na marże produktów jest wypisana marża jaką wprowadzałem podczas dodawania produktów przychód wewnętrzny. 

subiekt1.png

subiekt2.png

Link to postu

Przepisać lub zwrócić się z prośbą do któregoś z naszych serwisantów o automatyczne przeniesienie danych.

19 godzin temu, Media Center napisał:

Drugi problem jaki mam po wprowadzeniu przychodu wewnętrznego, po wystawieniu paragonu wyskakuje mi marża 0% a po wystawieniu faktury VAT -23% dodam kiedy otwieram cennik i patrzę na marże produktów jest wypisana marża jaką wprowadzałem podczas dodawania produktów przychód wewnętrzny. 

 

Prawdopodobnie w dokumencie PW wprowadził Pan zerowe ceny. Proszę podesłać zrzuty ekranu z PW, faktury sprzedaży z kolumną Koszt oraz z rozbiciem pozycji FS z odkrytą kolumną Numer przyjęcia i Cena nabycia.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...