Skocz do zawartości

aktualizacja 1.39 do 1.40 - bład

Polecane posty

Witam

podczas aktualizacji bazy danych wyskakuje :

 

 

Aktualizacja podmiotu: Allegro z wersji: 1.390 do wersji: 1.40.0.3613 dnia: 2021-10-14
Zastosowano do podmiotu skrypt: C:\Program Files (x86)\InsERT\Sello\Skrypty\skrypt1.390_1.400.enc
Nie powiodło się wykonanie polecenia:

if not exists (select * from md__MetaData where md_id = 3) insert into md__MetaData values (3, '2021-10-20 13:02:25.000', '{}')

Błąd 80040E07: Konwersja typu danych varchar na typ danych datetime spowodowała utworzenie wartości leżącej poza zakresem.
Aktualizacja podmiotu nie powiodła się: 80040e07: Konwersja typu danych varchar na typ danych datetime spowodowała utworzenie wartości leżącej poza zakresem.
Przywrócenie podmiotu powiodło się.

Link to postu
51 minut temu, HotKey . napisał:

Sprawdziłbym, czy baza nie przekracza limitu 10GB do licencji. Albo może ktoś z doświadczeniem jeszcze pomoże.

Spróbuj tez skompaktować bazę przed instalacją w programie serwisowym.

witam

 

nie przekracza 10gb

 

kompaktowanie robiłem  - nie pomaga

Edytowane przez Krzysztof Buczyński
Link to postu

W takiej sytuacji proszę najpierw z poziomu Sello (starego) wykonać archiwizację bazy. Wtedy będzie się dało pominąć tworzenie kopii przed aktualizacją bazy do nowej wersji (tego samego dnia).

 

Druga sprawa, czy aktualizacja bazy danych jest wykonywana na komputerze serwerowym?

Link to postu
  • 5 miesięcy temu...

Również mam problem z aktualizacją z 1.39 do 1.40

 

Znalazłem ten wątek, więc zastosowałem przez program serwisowy komendę SQL 

if not exists (select * from md__MetaData where md_id = 3) insert into md__MetaData values (3, convert(datetime, '2021.10.02', 102 ), '{}')

Niestety nie pomaga.

 

Nadal jest tak jak na screenie.

sello.jpg

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...