Skocz do zawartości

Faktura zapłacona przelewem

Polecane posty

Witam, 

Proszę o podpowiedzieć jak zrobić, by na fakturze zapłaconej przelewem widniał sposób zapłaty, tak jak przy kredycie kupieckim widnieje zapis np. przelew - 7 dni nad informacją kto wystawił fakturę? Dodam, że wszystkie informację wyświetlają się prawidłowo w systemie, problem pojawia się tylko na wydruku faktury. 

Link to postu
3 godziny temu, Marek Gomse napisał:

Witam, 

Proszę o podpowiedzieć jak zrobić, by na fakturze zapłaconej przelewem widniał sposób zapłaty, tak jak przy kredycie kupieckim widnieje zapis np. przelew - 7 dni nad informacją kto wystawił fakturę? Dodam, że wszystkie informację wyświetlają się prawidłowo w systemie, problem pojawia się tylko na wydruku faktury. 

Należy zamówić usługę modyfikacji wzorca wydruku. Jeśli to przedpłata i będzie akceptowalna inna prezentacja na wydruku to można skorzystać ze wzorca wydruku z dopiskiem "przedpłaty".

Link to postu
W dniu 15.10.2021 o 17:00, Daniel Kozłowski napisał:

Należy zamówić usługę modyfikacji wzorca wydruku. Jeśli to przedpłata i będzie akceptowalna inna prezentacja na wydruku to można skorzystać ze wzorca wydruku z dopiskiem "przedpłaty".

Mam możliwość samodzielnie wykonać modyfikację wzorca wydruku, co też zrobiłem, niestety problem nadal jest. Przy każdej innej formie płatności, mam ich kilka, wydruk dokumentu faktury jest taki sam, tzn. nad informacją kto wystawił fakturę drukuję się informacja o wybranym sposobie zapłaty, jego terminie itd., natomiast przy wybranej formie zapłacono przelewem nie drukuję się żadna informacja. Proszę o instrukcję, krok po kroku, lub link do odpowiedniej instrukcji w Insert. 

Link to postu
46 minut temu, Marek Gomse napisał:

Proszę o instrukcję, krok po kroku, lub link do odpowiedniej instrukcji w Insert. 

Według mnie posługiwanie się narzędziem Crystal Reports wykracza poza kompetencje użytkowników programów, a więc również tematów omawianych na tym forum. Firma InsERT nie publikuje żadnych informacji związanych z posługiwaniem się tym narzędziem, są to kompetencje posiadane przez serwisantów programów InsERT. Nie mniej był/jest to popularny silnik wydruków rozwijany i wykorzystywany do dnia dzisiejszego, informacje można znaleźć w internecie, na forach producenta czy forach poświęconym programowaniu, więc to kwestia czasu poświęconego na zdobycie tej wiedzy i doświadczenia.

 

Dodam również, że nie nigdy nie spotkałem się z taką potrzebą, więc nie posiadam gotowego rozwiązania.  

Link to postu
21 minut temu, Andrzej Kubik napisał:

Myślałem że chodzi o przedpłaty, ale skoro tak to nie wiem o czym mowa.

Przecież na standardowym wydruku FS z Subiekta GT jest w takim wypadku sposób zapłaty:

obraz.thumb.png.ead604f6085f4ceaa99a5941f6bc67d8.png

 

Dokładnie o to chodzi, nie drukuję mi się to..., niestety nie wiem gdzie leży problem, do tej pory nie korzystałem z tej formy płatności, dlatego dopiero teraz to zauważyłem. 

Link to postu
1 godzinę temu, Marek Gomse napisał:

Dokładnie o to chodzi, nie drukuję mi się to..., niestety nie wiem gdzie leży problem

W tym co napisał Daniel, czyli we wzorcu.

Na standardowym powinno się drukować, na powielonym/własnym  to zależy od wzorca i w tej kwestii bez rozejrzenia na miejscu raczej się nie da pomóc

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...