Skocz do zawartości

Rozlicz należność - nieprzemyślana zmiana w wersji 1.68

Polecane posty

W dniu 10.11.2021 o 16:30, Tomasz Ochniowski napisał:

Jak pozbyć się zaznaczonych a dodanych w 1.68 utrudniających rozliczenie dokumentu elementów okna?

Nie można tego wyłączyć, ale można zgłosić niedogodność z którą Pan się spotkał i liczyć na poprawę. Proszę wprost napisać o co chodzi, bo teraz można się jedynie domyślać, że problem dotyczy domyślnego focusu tego okna.

W dniu 10.11.2021 o 16:30, Tomasz Ochniowski napisał:

Ktoś testuje te pomysły?

Tak.

Link to postu
W dniu 10.11.2021 o 16:50, Daniel Kozłowski napisał:

To oczekiwane od lat zmiany, które usprawniają ręczne wprowadzanie danych przelewów w banku.

Tak pisać może jedynie ktoś kto jest teoretykiem a nie praktykiem. Teraz kursor znajduje się na polu nr dokumentu i aby rozliczyć należność muszę dodatkowo TRZY razy naciskać tabulator. Czy Wy już żyjecie jedynie w czasach clickbaitów? Jak większość pracuję klawiaturą a nie myszką. Wystarczyło pomyśleć kolejność, a kursor zostawić na kwocie domyślnie. Ale nie, nie po co wysilać mózg. Może zostawić już w spokoju GT i dać mu umrzeć ale nie psuć a bawić się w tym wspaniałym NEXO oferowanym z rabatem 78%.

 

Link to postu
W dniu 11.11.2021 o 17:26, Tomasz Ochniowski napisał:

Tak pisać może jedynie ktoś kto jest teoretykiem a nie praktykiem.

Ja piszę z praktyki, zarówno jeśli chodzi o tworzenie oprogramowania (sam tworzę różne aplikacje/rozwiązania dodatków i stąd wiem, że pomimo starań przeoczenia/błędy się zdarzają), jego serwis (staram się skupiać na problemie i podawać informacje, które mogą pomóc w jego rozwiązaniu zamiast obrażać autora rozwiązania) jak i korzystanie (tak się składa, że ja pierwszy zgłaszałem tę sugestię i przypominałem się z nią, gdyż posiadam rachunek bankowy, który nie oferuje paczek przelewów, więc muszę przepisywać dane do banku, kopiowanie do schowa bardzo to ułatwia), ale najwyraźniej Panu brakuje praktyki w każdym obszarze...

 

W dniu 11.11.2021 o 17:26, Tomasz Ochniowski napisał:

Teraz kursor znajduje się na polu nr dokumentu i aby rozliczyć należność muszę dodatkowo TRZY razy naciskać tabulator.

Nie zastosował się Pan do prośby Jacka:

W dniu 10.11.2021 o 16:47, Jacek Izydorczyk napisał:

Proszę wprost napisać o co chodzi, bo teraz można się jedynie domyślać

Ja ciągle nie rozumiem problemu - aby rozliczyć rozrachunek nie ma przecież potrzeby ani razu dotykać tabulatora, wystarczy skorzystać ze standardowego w programach Insertu skrótu "Ctrl+Enter".

 

W dniu 11.11.2021 o 17:26, Tomasz Ochniowski napisał:

Czy Wy już żyjecie jedynie w czasach clickbaitów? Jak większość pracuję klawiaturą a nie myszką.

Jak wyżej - proszę opisać dokładnie jak Pan pracował do tej pory to może uda się szybko przywrócić wcześniejsze działanie programu lub jeszcze je usprawnić.

 

W dniu 11.11.2021 o 17:26, Tomasz Ochniowski napisał:

Wystarczyło pomyśleć kolejność, a kursor zostawić na kwocie domyślnie. Ale nie, nie po co wysilać mózg.

Jak wyżej - błędy/niedoróbki zdarzają się przy tworzeniu oprogramowania, każdy "praktyk" to rozumie.

 

W dniu 11.11.2021 o 17:26, Tomasz Ochniowski napisał:

Może zostawić już w spokoju GT i dać mu umrzeć ale nie psuć a bawić się w tym wspaniałym NEXO oferowanym z rabatem 78%.

Ale to przecież już się dzieje, rozwój GT jest ograniczony/spowolniony, główną linią programów Insertu jest nexo, liczę jednak, że wiele takich drobnych sugestii i błędów zostanie jeszcze zrealizowanych w GT kosztem nowych, dużych funkcjonalności.

 

Jeśli nie odpowiada Panu linia nexo to warto zacząć szukać programów innego producenta, które spełnią Pana oczekiwania. Sami wewnętrznie od nowego roku planujemy przejście na nexo PRO (chcemy tylko jeszcze przygotować narzędzie do przeniesienie historii sprzedaży i zakupów).

 

Dla jasności dodam też, że wspomniana aktualna promocja (https://www.insert.com.pl/zostan-pro.html) dotyczy tylko upgrade'u, nie dotyczy zakupu nowych licencji.

 

Link to postu
W dniu 22.11.2021 o 14:12, Marek Marek napisał:

Podpinam się pod temat... wcześniej wystarczyło dać enter i tworzyła się operacja bankowa, którą można było łatwo wyeksportować do banku z homebankingu.

Teraz jak jest 30 operacji do przeklinania to zamiast wciskać Enter trzeba ręcznie myszą klikać OK.

Wyżej wyraźnie napisałem, że to nie prawda, nie trzeba korzystać z myszki:

W dniu 11.11.2021 o 18:21, Daniel Kozłowski napisał:

...wystarczy skorzystać ze standardowego w programach Insertu skrótu "Ctrl+Enter".

 W czym problem ?

  • Lubię to 1
  • Dziękuję 1
Link to postu
  • 2 miesiące temu...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...