Skocz do zawartości

Wysyłam z Allegro – list polecony – brak opcji


Zobacz rozwiązanie Rozwiązane przez Bartosz Rosa,

Polecane posty

Witam

 

Czy ktoś z Was wysyła może listy polecone przez Wysyłam z Allegro?

Mamy umowę z PP, dotychczas wysyłaliśmy przesyłki przez Elektronicznego Nadawcę, jak najbardziej mogliśmy importować i wysyłać listy polecone. 

Wprowadziliśmy umowę własną z PP na WzA, wyświetla się w Sello.

Ale nadal nie widzimy opcji do stworzenia listów poleconych w Sello, tylko Allegro Pocztex Kurier 48 lub Allegro Przesyłka polecona.

 

Pozdrawiam

Link to postu
W dniu 25.11.2021 o 12:03, Kuba Karpowicz napisał:

informację od Allegro,że nie ma możliwości wysłania przez WzA listu ekonomicznego poleconego".

Jeśli allegro nie udostępnia to dlaczego oczekujesz, że Sello to zrobi? Sello wysyła dane do WzA.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Dzień dobry

 

Mam pytanie też z 2 wątku:

Mi Allegro przesyłki polecone wyświetlają się jako puste, dopiero przez EN mogę je wydrukować. Zauważyłem, że w Sello miałem wybrane A4 zamiast A6, może to był powód.

Mam pytanie, jak ustawić druk na stronie https://wysylam.allegro.pl/konto/opcje-generowania-dokumentow

Czy to ma znaczenie, czy będzie tam A4 czy A6?

I ustawienie "Ustawienie wydruku kopert i etykiet dla Przesyłek Listowych" na stronie https://e-nadawca.poczta-polska.pl/ustawienia/

 

Ja drukuję tradycyjnie na zwykłej drukarce.

 

Pozdrawiam

Link to postu
  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...