Skocz do zawartości

Rozlicz rozrachunek - 1.68 HF1 - czy ta zmiana była konieczna?

Polecane posty

Witam

 

Dziś zaktualizowałem program do wersji 1.68 HF1 i odkryłem zmianę, która dosyć mnie zirytowała i zdecydowanie utrudniła działanie...

 

Mianowicie - dotychczas przy tworzeniu operacji bankowych dotyczących rozrachunków wchodziłem w moduł rozrachunków wg dokumentów posortowanych po kontrahentach, znajdywałem konkretne zobowiązanie/należność enterem wchodziłem w rozrachunek, następnie ALT+D - zmiana daty i koniec. Teraz zostało stworzona (nie wiem w jakim celu - ja nie widzę funkcjonalności) możliwość kopiowania każdej z linii (przy czym kopiowanie odbywa się poprzez kliknięcie na tytuł linii) - i to jeszcze nie jest takie straszne - doszłoby kliknięcie 1x TAB, ale dlaczego zostały zlikwidowane skróty klawiaturowe??? Teraz by dojść do daty muszę 12 wcisnąć TAB albo używać myszy... Obawiam się, że podobne kwiatki mogę znaleźć jeszcze w innych miejscach programu...

 

Pozdrawiam i proszę osoby decyzyjne o zastanowienie się nad sensem tego typu zmian, które w moim mniemaniu zdecydowanie utrudniają pracę.

 

okno rozrachunków.png

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...