Skocz do zawartości

Wynagrodzenie NOWY ŁAD

Polecane posty

Witam po najnowszej nakładce gratyfikanta przeprowadziłam symulację wypłaty po Nowym Ładzie. podstawa 2800 daje na rękę 1874,67. Miesięcznej ulgi ma przecież nie być dla najniższej krajowej jak również zaliczki na podatek.Do 5700,00 brutto ma być bez ulgi. Czy będzie jeszcze jakaś nakładka z poprawkami, ponieważ w styczniu 2022 będę musiała naliczyć wynagrodzenia za grudzień ale wypłacone w styczniu.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
W dniu 21.12.2021 o 11:12, Agata Jakubowska napisał:

A gdzie można przeczytać jakie zmiany nastąpiły w programie? Jest jakaś ulotka?

Tutaj: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/gratyfikant_gt/ulepszenia/opis_zmian.html

A pełna lista zmian zdaje się jest dostępna w pomocy programu (F1).

Link to postu

Nie mam jeszcze zainstalowanych aktualnej wersji 1.69 HF1 ale zauważyłam, że u wszystkich pracowników którzy maja wynagrodzenie poniżej 5700 brutto nalicza  mi składkę zdrowotną do wysokości zaliczki na podatek dochodowy?  Nie wiem jak naliczyć prawidłowo wynagrodzenia na 5 stycznia?

Czy robił już ktoś testowe listy płac po tej aktualnej wersji.

Link to postu
W dniu 27.12.2021 o 10:46, Agnieszka Rytelewska napisał:

Nie mam jeszcze zainstalowanych aktualnej wersji 1.69 HF1 ale zauważyłam, że u wszystkich pracowników którzy maja wynagrodzenie poniżej 5700 brutto nalicza  mi składkę zdrowotną do wysokości zaliczki na podatek dochodowy?  Nie wiem jak naliczyć prawidłowo wynagrodzenia na 5 stycznia?

Czy robił już ktoś testowe listy płac po tej aktualnej wersji.

Po poprawce jest okej.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...