Skocz do zawartości

zestawienie obrotów i sald dla danego rejestru księgowego

Polecane posty

Witam

Mam problem z wygenerowaniem zestawienia obrotów i sald dla danego rejestru księgowego tzn. mam ustawiony oddzielnie rejestr księgowy dla towarów i kosztów pozostałych. Każdy z nich ma przypisaną inna ewidencję VAT tj. zakupów towarów i zakupów pozostałych.

Próbuję wygenerować zestawienie obrotów i sald tylko dla towarów zaznaczając ten właśnie rejestr i niestety mam wszystko razem (i towary i koszty pozostałe), a chciałabym sprawdzić tylko dostawców towarów. 

Byłabym wdzięczna za podpowiedź w temacie. 

Pozdrawiam

Edyta Matosek

Link to postu

Ok, na filtrze ma Pani wyszczególniony rejestr o którym Pani pisze. Jeśli jednak pokazuje przy takim filtrze zapisy z innych rejestrów, to trzeba by było technicznie przyjrzeć się bazie. Ale w swojej dość długiej historii i znajomości takiego przypadku jeszcze nie widziałem i raczej zacząłbym od sprawdzenia, jakie faktycznie są dekrety w rejestrze ZAK... Jeśli jednak po weryfikacji dalej Pani będzie pewna błędu mogę zaoferować połączenie z naszą pomocą techniczną. Jeśli faktycznie potwierdzimy błąd to możemy zaoferować jedynie przekazania bazy do analizy błędu do producenta, nam już w tym roku brakuje zasobów na takie analizy.

Link to postu

Dziękuję za informację. Przejrzę jeszcze raz ustawienia rejestrów i dekretów. Może faktycznie jest jakiś błąd bazy, ponieważ ja te filtry stosowałam w 2020 roku i działało, dlatego byłam zaskoczona, że przy takich samych ustawieniach nie filtruje w 2021r. Co do zasobów, to faktycznie biorąc pod uwagę ogrom zmian, a co za tym idzie pracy zarówno dla Państwa jak i dla nas księgowych, to nie dziwię się, że ich brakuje:) Pozdrawiam serdecznie. 

  • Lubię to 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...