Skocz do zawartości

Paragon fiskalny, płatność online, wpłata na konto z pobraną prowizją.

Polecane posty

W dniu 5.01.2022 o 01:53, Jacek Izydorczyk napisał:

W momencie księgowania paragonu należy zrobić cesję całej kwoty na operatora płatności. Konto operatora płatności zamknie się wpłatą bankową, a pozostałą część należy skompensować z fakturą za prowizję.

Panie Jacku, a jak mam to zrobić? Mój operator to paynow. Natomiast w subiekcie widzę wyłącznie przelewy24.

Link to postu
W dniu 5.01.2022 o 09:17, Arkadiusz Ś napisał:

Mój operator to paynow. Natomiast w subiekcie widzę wyłącznie przelewy24.

W subiekcie trzeba dodać formę płatności typu "Płatność za pobraniem / kredyt". W Rewizorze natomiast jest to kwestia odpowiednich schematów dekretacji.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
W dniu 5.01.2022 o 01:53, Jacek Izydorczyk napisał:

W momencie księgowania paragonu należy zrobić cesję całej kwoty na operatora płatności. Konto operatora płatności zamknie się wpłatą bankową, a pozostałą część należy skompensować z fakturą za prowizję.

Problem mam jednak z dodaniem wpłaty bankowej do rozliczenia gdyż program z automatu księguje mi to jako rozliczone. Gdy zmieniam wartość na 0 to pokazuje mi błąd. 

W jaki sposób mam to zrobić aby rozliczyć płatność zgodnie ze stanem faktycznym czyli przelewem na konto ale jednocześnie móc wystawić paragon?

asasdasdad.jpg.82bec77d7507e501183ac24c7cfeba23.jpg

Link to postu
W dniu 14.01.2022 o 00:25, Arkadiusz Ś napisał:

Problem mam jednak z dodaniem wpłaty bankowej do rozliczenia gdyż program z automatu księguje mi to jako rozliczone.

Należność od klienta jest oczywiście rozliczona, ale pozostaje nierozliczona należność od operatora płatności i to ją należy rozliczyć operacją bankową.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...