Skocz do zawartości

akademia insert problemy z odsłuchaniem kupionych szkoleń

Polecane posty

Nie mogę się dodzwonić do działu szkoleń na: Telefon: 71-78-76-166, nie odbierają, mam takie pytanie:

Przechodzimy teraz z GT na nexo poro, uczymy się, mamy na naszym głównym koncie akademii insert podpięte, kupione szkolenia onlinowe np gestor, subiekt, rewizor, gratyfikamt ..... krok po kroku II,
Nasza firma pracuje w 7 różnych lokalizacjach/sklepach, chciałem aby każdy sklep miał swoje konto na akademii insert, założyłem 7 kont typu sklep1@ itd, podczas rejestracji wpisałem nasz nip , konta się utworzyły ale widoczne są tylko te darmowe szkolenia?
Proszę o informacje jak je włączyć na każdym koncie, chciałbym aby sprzedawcy w danym sklepie włączyli sobie te szkolenia  je przesłuchali z własnych kont.
Nie wiem czy da się jednocześnie uruchomić konto główne np w 3-4 sklepach i słuchać szkoleń?
Wolałbym aby każdy na swoim koncie się uczył.
Proszę o kontakt w tej sprawie, najlepiej czym prędze, potrzebuję aby sprzedawcy zapoznali się ze szoleniami,
nie mogę się dodzwonić!

 

Link to postu
W dniu 7.01.2022 o 13:12, Paweł Abramczyk napisał:

Proszę o informacje jak je włączyć na każdym koncie, chciałbym aby sprzedawcy w danym sklepie włączyli sobie te szkolenia  je przesłuchali z własnych kont.

Proszę kupić licencję dla każdego konta.

W opisie szkolenia jest taka informacja:

 

Ważne!

W dostępie online licencja zezwala na korzystanie z programu jednemu użytkownikowi zarejestrowanemu w Akademii InsERT.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...