Skocz do zawartości

Aktualizacja 2022.01

Polecane posty

Informujemy, że w dniu 13 stycznia 2022 wdrożyliśmy nową wersję Subiekta 123.

 

W nowej wersji wprowadziliśmy następujące zmiany:

 

·         W konfiguracji faktur cyklicznych dodaliśmy możliwość ustawienia daty od której będą wystawiane faktury cykliczne. Usprawniliśmy również interfejs związany z wyborem harmonogramu wystawiania faktur;

·         Dodaliśmy nowy tryb pracy "dark mode";

·         Produkty do kartoteki można już dodawać z poziomu wystawianego dokumentu;

·         Dostosowaliśmy program do zmian prawnych i wprowadziliśmy oznaczenia JPK: WSTO_EE oraz IED;

·         Poprawiliśmy znane błędy i problemy;

Edytowane przez Kamil Smuszkiewicz
Link to postu

Mam wrażenie, że tryb ciemny ma średnio dopasowany kontrast pomiędzy kolorami tła i czcionki, przez co bardziej męczy oko niż tryb jasny. Oczywiście odbiór jest subiektywny, ale żeby nie być gołosłownym porównałem tło/czionkę na yt/fb i jest czytelniej. Być może podczas wczesnych testów trybu ciemnego ktoś pochylił się nad tym problem i to jest najlepsze połączenie jakie byliście w stanie osiągnąć, ale gdyby jednak nie, to być może zostanie to jeszcze zweryfikowane przez osoby preferujące tryby ciemne, ponieważ osoby światłolubne nie nadają się do właściwej oceny tego czy tryb, którego nie lubią, jest faktycznie odpowiednio przygotowany.

Edytowane przez Mateusz Rymarczyk
Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

Dzień dobry,

ciągle mam problem po aktualizacji z wyświetlaniem loga. Praktycznie co aktualizacja jest ten sam problem:

" Image could not be read."

Proszę o rozwiązanie problemu. Lub informację jak mogę temu sam zaradzić.

Próbowałem już ponownie przesłać obraz, sprawdzałem wielkość, nawet testowo przesłałem mniejszy - też nie wyświetla. 

Przeglądarka to Google Chrome - Wersja 98.0.4758.102 (Oficjalna wersja) (64-bitowa)

pdf otwieram w przeglądarce - sprawdzałem wtyczki, wszystko aktualne, nie pomaga zapisanie ani wysłanie pliku e-mailem.

Link to postu
  • 4 tygodnie później...
×
×
  • Dodaj nową pozycję...