Skocz do zawartości

zdrowotna JDG

Polecane posty

  • 3 tygodnie później...
W dniu 12.01.2022 o 23:12, Agnieszka Jędrzejewska napisał:

witam czy  ustalając podstawę do zdrowotnej właściciela na skali czy liniowce co miesiąc w parametrach z ręki trzeba będzie wpisywać czy będzie pobierał bezpośrednio z zaliczki?

Dołączam się do pytania. Czy firma Insert zostawi nam to do wpisywania co miesiąc? Proszę o jakąś reakcję bo po 16 latach płacenia zastanawiam się nad zmianą oprogramowania dla biura rachunkowego.

Link to postu
W dniu 12.01.2022 o 23:12, Agnieszka Jędrzejewska napisał:

witam czy  ustalając podstawę do zdrowotnej właściciela na skali czy liniowce co miesiąc w parametrach z ręki trzeba będzie wpisywać czy będzie pobierał bezpośrednio z zaliczki?

Czy jest już funkcjonalność, która pozwala wprowadzić wysokość składki zdrowotnej w Rachmistrzu? Mam 100 płatników na ryczałcie i zastanawiam się jak ogarnąć temat. Od stycznia niektóre JDG opłacają składki uzależnione od wysokości rocznego przychodu. Kwota przychodu za 2021 jest znana i na jej podstawie będę szacowała składkę zdrowotną, czy można więc liczyć na wsparcie ze strony Insert? Jeśli jest już takie rozwiązanie a ja go nie znalazłam proszę o info.

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...