Skocz do zawartości

Przywrócenie usuniętej trwającej aukcji

Polecane posty

Miałem aukcję w przygotowanych, oznaczoną jako gotową do wystawienia. Nie dało się jej wystawić, bo limit ofert bez przypisanych produktów w danej kategorii. Przy czym nie mogłem utworzyć produktu, bo teoretycznie musiałbym wystawić aukcję, więc błędne koło. 🤦‍♂️ Ale finalnie znalazłem po stronie sello funkcję utworzenia, więc chwała Wam za to!

Jeszcze tylko możliwość odpięcia produktu z trwającej aukcji, aby można było po stronie Sello szybciej tworzyć produkty w oparciu o ew. zmienione parametry.

 

Finalnie okazało się, że po stronie allegro zaznaczyłem wystawienie oferty z jakąś tam późniejszą godziną - stąd nie widziałem jej w sello.

Dziękuję!

Link to postu
W dniu 15.01.2022 o 10:05, Sebastian Olszowski napisał:

Miałem aukcję w przygotowanych, oznaczoną jako gotową do wystawienia. Nie dało się jej wystawić, bo limit ofert bez przypisanych produktów w danej kategorii.

Wiadomo, nie wystawisz oferty, jeżeli nie masz odpowiedniego % ofert przypisanych do katalogu Allegro :)

W dniu 15.01.2022 o 10:05, Sebastian Olszowski napisał:

Przy czym nie mogłem utworzyć produktu, bo teoretycznie musiałbym wystawić aukcję, więc błędne koło.

Można utworzyć produkt w Sello przed wystawieniem oferty, oczywiście pod warunkiem, że takiego produktu, z tym EAN-em nie ma jeszcze w katalogu i dodatkowo muszą być uzupełnione wszystkie parametry oferty.

W dniu 15.01.2022 o 10:05, Sebastian Olszowski napisał:

Jeszcze tylko możliwość odpięcia produktu z trwającej aukcji, aby można było po stronie Sello szybciej tworzyć produkty w oparciu o ew. zmienione parametry.

Jest możliwość odpięcia oferty od katalogu Allegro, wchodzisz tak jak byś chciał przypisać ofertę i następnie bez wybierania (bez szukania produktu) klikasz na dole "OK". Wtedy produkt odpina się od aukcji :)

Link to postu
W dniu 15.01.2022 o 14:16, Aga Zgaga napisał:
W dniu 15.01.2022 o 10:05, Sebastian Olszowski napisał:

Jeszcze tylko możliwość odpięcia produktu z trwającej aukcji, aby można było po stronie Sello szybciej tworzyć produkty w oparciu o ew. zmienione parametry.

Jest możliwość odpięcia oferty od katalogu Allegro, wchodzisz tak jak byś chciał przypisać ofertę i następnie bez wybierania (bez szukania produktu) klikasz na dole "OK". Wtedy produkt odpina się od aukcji

Od strony sello w aukcjach trwających?

Link to postu
W dniu 17.01.2022 o 19:52, Sebastian Olszowski napisał:

Od strony sello w aukcjach trwających?

Aaaaa, chyba źle zrozumieliśmy :) Nie ma takiej możliwości w aukcjach trwających :)

Przed wystawieniem oferty, jeżeli już przypisaliśmy do produktu to można właśnie w taki sposób jak poniżej :)

W dniu 15.01.2022 o 14:16, Aga Zgaga napisał:

Jest możliwość odpięcia oferty od katalogu Allegro, wchodzisz tak jak byś chciał przypisać ofertę i następnie bez wybierania (bez szukania produktu) klikasz na dole "OK". Wtedy produkt odpina się od aukcji

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...