Skocz do zawartości

Miesięczna numeracja dokumentów w Rewizorze GT

Polecane posty

W dniu 16.01.2022 o 12:17, Jarosław Milewski napisał:

W przypadku niewielkiej ilości dokumentów wprowadzanych ręcznie te rozwiązanie by się sprawdziło natomiast u mnie wystąpi problem bo wszystkie faktury są importowane z subiekta.

Być może nie zrozumiał Pan pomysłu - ręcznie numer należy nadać dla pierwszego dokumentu w miesiącu i wtedy kiedy cofamy się do poprzedniego miesiąca. Przy imporcie raczej nie powinno być potrzeby cofania się. Zakładałem, że chodzi o dokumenty wprowadzane ręcznie (PK, koszty). Oczywiście dużo zależy od specyfiki wymiany danych, której nie znam.

 

W dniu 16.01.2022 o 12:17, Jarosław Milewski napisał:

Jeśli więc nie ma innej możliwości to czy współpraca rewizora nexo z subiektemGT rozwiązało by problem?

 Myślę, że tak, nexo obsługuje formaty GT dla biura rachunkowego.

  • Dziękuję 1
Link to postu
W dniu 16.01.2022 o 15:50, Jarosław Milewski napisał:

Rozumiem że 1 z przodu to wartość stała nadana w celu ustawienia kolejności dokumentów?

licznik numeru dokumentu jest liczbą, więc nie można zapisać liczby w postaci "01", stąd potrzebna jest jeszcze "1" z przodu, aby uzyskać prefiks / pulę dla stycznia.

Link to postu
W dniu 16.01.2022 o 15:01, Daniel Kozłowski napisał:
W dniu 16.01.2022 o 12:17, Jarosław Milewski napisał:

W przypadku niewielkiej ilości dokumentów wprowadzanych ręcznie te rozwiązanie by się sprawdziło natomiast u mnie wystąpi problem bo wszystkie faktury są importowane z subiekta.

Być może nie zrozumiał Pan pomysłu - ręcznie numer należy nadać dla pierwszego dokumentu w miesiącu i wtedy kiedy cofamy się do poprzedniego miesiąca. Przy imporcie raczej nie powinno być potrzeby cofania się. Zakładałem, że chodzi o dokumenty wprowadzane ręcznie (PK, koszty). Oczywiście dużo zależy od specyfiki wymiany danych, której nie znam.

 

W dniu 16.01.2022 o 12:17, Jarosław Milewski napisał:

Jeśli więc nie ma innej możliwości to czy współpraca rewizora nexo z subiektemGT rozwiązało by problem?

 Myślę, że tak, nexo obsługuje formaty GT dla biura rachunkowego.

Dziękuję bardzo za udzielenie odpowiedzi!

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...