Skocz do zawartości

Konfiguracja klienta poczta mailowej do faktur Thunderbird / Gmail

Polecane posty

Hej mam problem z sgt. Podczas próby wysłanie fv klientowi na maila wyskakuje błąd "nie powiodlo sie zainicjowanie programu poczty elektronicznej". Chce do tego uzywac thunderbirda lub gmail (z gmail nie wiem czy to w ogole moze dzialac prosze o info czy jest to w ogole mozliwe bo jesli jest to preferuje gmaila od thunderbirda).

 

W trakcie klikniecia komendy wyslij email wyskakuje blad o ktorym wspomnialem i co dziwne uruchamia sie jednoczesnie outlook pomimo, ze w ustawieniach windows 10 ustawilem thunderbirda jako mailowo domyslna spliakcje wraz z komenda mailto.

 

Prosze o pomoc jak to mozna skonfigurowac aby dzialalo.

 

 

sssd.jpg

Edytowane przez Paweł Kosmider
Link to postu
W dniu 17.01.2022 o 16:35, Paweł Kosmider napisał:

(z gmail nie wiem czy to w ogole moze dzialac prosze o info czy jest to w ogole mozliwe bo jesli jest to preferuje gmaila od thunderbirda).

Nie, aplikacja musi być zainstalowana w systemie operacyjnym.

 

W dniu 17.01.2022 o 16:35, Paweł Kosmider napisał:

Prosze o pomoc jak to mozna skonfigurowac aby dzialalo.

Temat był już wiele razy poruszany na tym forum, warto chwilę poszukać i poczytać... Należy zastosować się do tego tematu e-pomocy: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/1757,jak-skonfigurowac-domyslnego-klienta-poczty-elektronicznej.html, a zwłaszcza do części poświęconej wpisom w rejestrze.

  • Dziękuję 1
Link to postu
W dniu 17.01.2022 o 16:52, Daniel Kozłowski napisał:
W dniu 17.01.2022 o 16:35, Paweł Kosmider napisał:

(z gmail nie wiem czy to w ogole moze dzialac prosze o info czy jest to w ogole mozliwe bo jesli jest to preferuje gmaila od thunderbirda).

Nie, aplikacja musi być zainstalowana w systemie operacyjnym.

 

W dniu 17.01.2022 o 16:35, Paweł Kosmider napisał:

Prosze o pomoc jak to mozna skonfigurowac aby dzialalo.

Temat był już wiele razy poruszany na tym forum, warto chwilę poszukać i poczytać... Należy zastosować się do tego tematu e-pomocy: https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/1757,jak-skonfigurowac-domyslnego-klienta-poczty-elektronicznej.html, a zwłaszcza do części poświęconej wpisom w rejestrze.

 Bardzo dziękuję za udzielenie odpowiedzi!

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...