Skocz do zawartości

Wymiana danych online z Rachmistrzem nexo

Polecane posty

Witam,

mam problem z wymianą danych z Rachmistrzem nexo. Problem taki, że nie działa ... W "drzewku" opcji przy zaznaczonej fakturze sprzedaży ostatnią pozycja to "fiskalizuj". Ustawianie wymiany rozpocząłem w Rachmistrzu wysyłając zaproszenie. Następnie na koncie przyjąłem owo zaproszenie. W ostatnim kroku w aplikacji webowej subiekt 123 ustawiłem wymianę danych.
Nie wiem czy mam złą wersję Rachmistrza czy subiekta 123, a może problem leży gdzie indziej. Wymianę robię poprzez Jpk FA, ale tą metoda da sie zaimportować tylko faktury sprzedaży.

Proszę o radę / pomoc.

Pozdrawiam użytkowników forum

Krzysztof

Link to postu

Dzień dobry Panie Krzysztofie,

Konfiguracja wymiany danych wydaje się prawidłowa. Proszę teraz spróbować przesłać online wybrany okres do Rachmistrza. W zakładce księgowość proszę dodać nowy okres z wybraną opcją wymiana z nexo. 

Opis wymiany danych jest na stronie https://www.insert.com.pl/dla_uzytkownikow/e-pomoc_techniczna/1956%2csubiekt-123-jak-wyslac-dokumenty-do-ksiegowosci-poprzez-komunikacje-online.html

 

Link to postu

Witam,

Super, dziękuję wszystko działa jak należy!

 

Mam jeszcze pytanie odnośnie funkcjonalności Rachmistrza nexo, której nigdzie nie mogę znaleźć. Chodzi mianowicie o międzyokresowe rozliczanie kosztów RMK. Mam tu na myśli dla przykładu rozliczenie autocasco za auto firmowe i inne podobne opłaty. Chętnie skorzystam z sugestii usprawniających wprowadzanie takich kosztów.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Krzysztof.

  • Dziękuję 1
Link to postu
W dniu 18.01.2022 o 20:08, Kamil Smuszkiewicz napisał:

Panie Krzysztofie,  

Mam prośbę o skopiowanie pytania i wklejenie do wątku o rachmistrzu nexo. Koledzy z innego zespołu postarają się Panu pomóc.

Witam,

Super, dziękuję wszystko działa jak należy!

 

Mam jeszcze pytanie odnośnie funkcjonalności Rachmistrza nexo, której nigdzie nie mogę znaleźć. Chodzi mianowicie o międzyokresowe rozliczanie kosztów RMK. Mam tu na myśli dla przykładu rozliczenie autocasco za auto firmowe i inne podobne opłaty. Chętnie skorzystam z sugestii usprawniających wprowadzanie takich kosztów.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Krzysztof.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...