Skocz do zawartości

Przejście z Rewizora GT do Rewizora Nexo

Polecane posty

Witam,

planuję przejście z Rewizora GT do którego importuję dokumenty z Subiekta GT (faktury kosztowe, towarowe, wyciągi bankowe, dokumenty kasowe) do Rewizora Nexo i w związku z tym chciałbym się zapytać:

1. czy po dokonanej konwersji wszystkie schematy importu jakie są w Rewizorze GT i inne ustawienia, nie mówiąc o wprowadzonych dokumentach zostaną zaimportowane do Rewizora Nexo?

2. Czy będzie trzeba jeszcze dodatkowo dokonfigurować Nexo? Jeśli tak to co mnie czeka i jaka jest skala tej trudności?

 

pozdrawiam i dziękuję za odpowiedź

 

Link to postu

Dzień dobry,

poniżej przesyłam informację, jakie dane zostaną przeniesione w ramach przejścia na InsERT nexo.

Jeżeli chodzi o pierwsze kroki oraz konfigurację programu, to zalecam skorzystanie z linii dla użytkowników demo pod numerem 71-78-76-123, gdzie konsultanci mogą pomóc także z wdrożeniem do programu oraz e-Pomoc, gdzie znajdzie Pan szereg zagadnień dotyczących obsługi programu.

Link to postu
  • 3 tygodnie później...
23 godziny temu, Daniel Kozłowski napisał:

Nie za pomocą standardowego przeniesienia danych. Osobiście nie widzę sensu przenoszenie dokumentów z GT, gdzie zawsze będzie dostęp do danych archiwalnych.

A proszę w takim razie powiedzieć jak wygląda sytuacja kiedy mam już Nexo a abonament wygasł na GT i chce zrobić korektę JPK która jest w GT?

Link to postu
1 minutę temu, Andrzej Kubik napisał:

Kupno abonamentu będzie na pewno znacznie tańsze niż wykonanie importu danych archiwalnych z GT do nexo

Czyli rozumiem że musze utrzymywać oba oprogramowania GT i Nexo przy próbie korekty JPK_VAT, albo po prostu się zabezpieczyć i pamiętać aby zrobić eksport potrzebnych JPK_VAT?

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...