Skocz do zawartości

Błąd przy paczkach WZA Allegro UPS

Polecane posty

  • 5 miesięcy temu...
W dniu 5.07.2022 o 11:47, Dariusz Pawlak napisał:

USTAWIAM NA ROZNE SPOSOBY I DALEJ WYWALA BŁĄD

U mnie to samo :/  

Wysyłanie numeru przesyłki dla paczki 5056/2022 z konta na Allegro.pl: Provided waybill is not valid for this carrier

Kod błędu: 400 Bad Request

[CarrierWaybillValidationException]: Provided waybill is not valid for this carrier

Edytowane przez Julian Kosobucki
Link to postu

Proszę aktywować na chwilę operatora Inny i upewnić się, że w dolnym polu nie ma żadnego znaku wpisanego (pole stanie się aktywne). Następnie zmienić z powrotem na Allegro. Błędy w paczkach proszę wyczyścić (Ctrl+Shift+B) i sprawdzić czy nadal się pojawiają.

Jeśli tak to proszę podesłać log z próby wysłania numerów nadawczych do Allegro, dla paczek, w których ten błąd występuje.

 

Spoiler

Instrukcja włączenia logowania

 

Proszę w programie serwisowym (Admin.exe) włączyć logowanie Allegro w menu KOMPUTER.

Wyłączyć Sello, uruchomić je jako administrator (z menu pod prawym przyciskiem myszy) i spróbować wykonać czynność powodującą problem.

W folderze instalacyjnym Sello, c:\Program Files (x86)\InsERT\Sello\Log stworzony zostanie plik Allegro-[data].json. Proszę podesłać go na sello@insert.com.pl z linkiem do wątku z forum lub jako odpowiedź do maila.

Po wszystkim proszę wyłączyć logowanie programem serwisowym lub z poziomu ostrzeżenia na stronie startowej Sello jeśli się pojawi.

 

  • Dziękuję 1
Link to postu
6 godzin temu, Julian Kosobucki napisał:

Jak nie ma skoro w paczkach mi się podświetla na czerwono allegro

Odnoszę się do tego fragmentu:

W dniu 14.07.2022 o 12:27, Julian Kosobucki napisał:

Nie wiem jak mam wymusić żeby ten błąd się dalej pojawił

Jakiego dostawcę ma ustawiona paczka o wskazanym numerze. Czy na pewno jest to ten dostawa o nazwie Allegro? Jaką dostawę wybrał kupujący (proszę sprawdzić na stronie zamówienia w Allegro)

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...