Skocz do zawartości

Uniemożliwienie tworzenia podmiotu w Rachmistrzu

Polecane posty

Dzień dobry,

 

czy jest możliwość żeby nie dało się w łatwy sposób utworzyć podmiotu przez osoby, które nie powinny tam zaglądać? :)

Mam Rachmistrza i Biuro nexo, ale logowanie następuje po wybraniu podmiotu, więc wydaje mi się, że się tego nie da zrobić, ale może akurat!

 

Z góry dziękuję za odpowiedź!

Link to postu

Do samego tworzenia podmiotu programy nie posiadają uprawnień, ale po utworzeniu podmiotu i użytkowników może Pan ustalić, który użytkownik może uruchomić dany program.

image.thumb.png.02aa72a614104287c75b58674205334b.png

Po odebraniu użytkownikowi uprawnienia np. do Uruchomienia Rachmistrza będzie on mógł wybrać podmiot, do którego chce się zalogować, ale podczas próby logowania do użytkownika, który nie posiada ww. uprawnienia, zostanie wyświetlona następująca informacja:
image.png.2deddb75bd75644bbfeb6ba85d99e840.png

Link to postu

Dziękuję za odpowiedź. O tym wiedziałem, jednak dany użytkownik miałby mieć prawo do otwarcia swoich firm, które obsługuje w Rachmistrzu, jednak nie mieć możliwości tworzenia nowego podmiotu.

Czy jest taka opcja?

 

Podejrzewam, że to wymagałoby zmiany sposobu wyboru firmy i logowania, tzn. najpierw logowanie, a później wykaz firm, które mają podłączonego danego użytkownika (swoją drogą nie wiem czy nie byłby to lepszy pomysł).

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...