Skocz do zawartości

Kopia paragonu fiskalnego z drukarki Novitus Bono - jak odnaleźć / zapisywać numer paragonu z drukarki [numer na urządzeniu]?

Polecane posty

Witam,

mam problem. Klientka chciała FV. Otrzymała paragon z NIP. Wszystko wysłane. Minęło X miesięcy i prosi o kopię.

 

W drukarce fiskalnej znalazłem opcję, wydruku kopii... ale mam dwie opcje:
1. Kopii wszystkich paragonów z danego dnia;

2. Wydruku konkretnego paragonu po numerze.

 

No i tu jest problem. Bo nie potrafię znaleźć numeru paragonu z drukarki fiskalnej :/ Znalazłem kolumnę "Numer na urządzeniu", ale po wyświetleniu widzę, że brak tam danych.

 

Przechodząc do sedna:

1. Czy numer na urządzeniu to faktycznie byłby ten numer który umożliwiłby mi wygenerowanie kopii bezpośrednio z pamięci drukarki?

1a) Jeżeli tak, to jak ustawić połączenie, aby ten numer się zapisywał w Nexo?

2. Czy ktoś zna jakiś sposób jak wygenerować kopię paragonu z drukarki w inny sposób? Na upartego mogę wydrukować kopię wszystkich paragonów z tego dnia... ale to trochę takie sobie. Ktoś, coś?

Edytowane przez Jakub Z
Link to postu
  • Jakub Z zmienił tytuł na Kopia paragonu fiskalnego z drukarki Novitus Bono - jak odnaleźć / zapisywać numer paragonu z drukarki [numer na urządzeniu]?

Jeśli to drukarka Bono E można skorzystać z programu NEArch i pobrać paragony z danego dnia i odszukać potrzebny do wydruku i wówczas wydrukować na drukarce bezpośrednio podając nr Wxxxxxxx z paragonu. Program pozwala zawęzić wyszukiwanie by pokazał tylko paragony z NIP z danego dnia
Jeśli to drukarka Bono online to dla niej program PMBrowser i reszta jak wyżej tyle, że tu transmisja jest po porcie PC2 a nie PC i trzeba zmienić konfigurację w drukarce.

Pozdrawiam
Dominik

  • Dziękuję 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...