Skocz do zawartości

Wymiana z programem Płatnik

Polecane posty

Witam. Przy próbie wyeksportowania danych dla programu Płatnik pokazuje się komunikat: "Deklaracja została utworzona na podstawie nieaktualnej wersji pliku wymiany do programu Płatnik.". Czy ma to związek z tym, że nie została jeszcze udostępniona nowa wersja tego programu przez producenta?

Dodatkowo, Gratyfikant nie pobiera mi jeszcze sam nowej podstawy do ubezpieczenia zdrowotnego (4665,78). 

Link to postu
Teraz, Jacek Filipkiewicz napisał:

Z pierwszej wiadomości zrozumiałem, że to komunikat Płatnika.

Tym ostrzeżeniem proszę się nie przejmować - wszystko powinno działać.

 

Za kilka dni pojawi się nowy Płatnik, a my także wtedy wypuścimy wersję, która będzie go obsługiwała.

Dziękuję za informację. A co z moim drugim pytaniem? "Dodatkowo, Gratyfikant nie pobiera mi jeszcze sam nowej podstawy do ubezpieczenia zdrowotnego (4665,78). "

Link to postu
2 minuty temu, Jacek Filipkiewicz napisał:

No i na razie widzę parametry, a miejsca gdzie coś jest nie tak nie widać.

 

Zaznaczone miejsce na czerwono. Podstawa powinna wynosić od 01.01.2022 4665,78. Wiem, że moge wpisać ręcznie, ale powinny się te parametry zaczytać same. Przy naliczaniu składek wspólnika wyliczana jest zła wartość składki zdrowotnej.

Link to postu

Za dużo tych zgłoszeń dzisiaj.

Na wspólnika najlepiej znają się koledzy z zespołów Rachmistrza i Rewizora, ale przecież od 1.1.2022 składka zdrowotna nie ma stałej podstawy i zależy od formy opodatkowania i przychodów lub dochodów.

To wszystko definiuje się teraz w danych wspólnika.

Proszę dopytać na forach programów księgowych jeśli będą problemy.

Link to postu
1 minutę temu, Jacek Filipkiewicz napisał:

Za dużo tych zgłoszeń dzisiaj.

Na wspólnika najlepiej znają się koledzy z zespołów Rachmistrza i Rewizora, ale przecież od 1.1.2022 składka zdrowotna nie ma stałej podstawy i zależy od formy opodatkowania i przychodów lub dochodów.

To wszystko definiuje się teraz w danych wspólnika.

Proszę dopytać na forach programów księgowych jeśli będą problemy.

Rozumiem :) Ogólnie to za styczeń jest stała kwota, dopiero od lutego będzie to wartość procentowa, jednak nie niższa niż to. Na temat tego co to wymyślił nie będę się wypowiadał. ogólnie sprawa teraz rozbija się o to, że pewnie po waszej stronie nie zostały te parametry uaktualnione i program ich nie pobiera z Waszego serwera. Podstawa ZUS jest pobrana, nie ma aktualnej tej odnośnie składki zdrowotnej. Poczekam na aktualizację.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...