Skocz do zawartości

Czy InsERT mógłby się ogarnąć i traktować poważnie swoich klientów?

Polecane posty

Czy nie uważają Państwo za kpinę wypuszczanie 4 już aktualizacji do programu w ciągu ostatnich 6 dni? W najistotniejszym chyba "module" czyli kreatorze zmian podatku VAT po 6 dniach nadaj jest jakaś niedoróbka, i wychodzi poprawka do poprawki. Ktoś to w ogóle testował przed wypuszczeniem czy do dopiero wam użytkownicy zgłosili? 

Mam jeszcze takie pytanie bo jest godzina 21:10 - mogę już robić aktualizację i działać dalej, czy o 5 nad ranem się jeszcze coś wykluje nowego? Pytam bo wiecie, nie chcę robić PIĄTY raz tej samej roboty. Zrobię za chwilę CZWARTY raz i mam już trochę tego dosyć. 

Weźcie się w garść, hajs się przecież zgadza za podniesienie cen abonamentów więc przynajmniej szanujcie nasz czas. 

 

Link to postu
36 minut temu, Andrzej Kubik napisał:

Naprawdę nie widzi Pan żadnego związku tej sytuacji z przepisami "Polskiego Ładu", napisanymi w ostatniej chwili, z nienachalnym zastosowaniem rozumu?
 

Widzę przepisy napisane z "nienachalnym zastosowaniem rozumu", jednocześnie odnoszę wrażenie że producent programu także lekkomyślnie podchodzi do tematu: "a nuż będzie działać". Może zamiast produkować pierdyriald popraweczek do popraweczek należało się wstrzymać jeszcze dzień, dwa i prześledzić dokładnie działanie programu w określonych scenariuszach by nie wypuszczać średnio co 2 dni nowej wersji. Od czego jest Laboratorium? 

Edytowane przez Tadeusz Sasnal
Link to postu

Tyle że w tym samym czasie dziesiątki użytkowników będzie pisać 'kiedy wreszcie InsERT zacznie nas traktować poważnie i zacznie robić to za co im płacimy".
Wielokrotnie wyrażałem swoje niezadowolenie z różnych działań Insertu ale akurat w tym momencie ich doskonale rozumiem.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...