Skocz do zawartości

Brak możliwości podzielenia pliku i załączenia pliku w Portal Biura w NEXO

Polecane posty

Przeszłam niedawno na NEXO PRO z GT. I muszę powiedzieć, że jestem trochę rozczarowana działaniem Portalu Biura w NEXO. Dużo lepiej jest to rozwiązane w GT. 

Główne dwa problemy ( różnice) w działaniu Portalu Biura:

1. W GT plik do Portalu Biura można dodać z poziomu programu. W NEXO PRO niestety trzeba najpierw wejść na Stronę internetową Portalu Biura i tam dopiero jest "Prześlij pliki". Trochę to karkołomne rozwiązanie jeżeli biuro rachunkowe samo chce załączać pliki dla danego podatnika, bo samo skanuje przyniesione przez podatnika faktury. 

2. W GT pobierając plik program pyta czy załączony wielostronicowy plik jest jedną fakturą czy jest to kilka faktur. I wtedy dzieli taki plik na kilka plików. Takiej możliwości nie ma w NEXO. 

Moje pytanie czy te funkcjonalności będą w NEXO PRO? Wydawało mi się , że NEXO  jest teraz bardziej rozwijaną linią produktów ale chyba nie we wszystkich obszarach. 

Link to postu

Dzień dobry,

1. Dokładnie tak jak pisze Pan Jacek, trzeba włączyć tę funkcjonalność w laboratorium zarówno w nexo, jak i w GT

2. Pytanie, czy podzielić pliki pojawia się tylko w momencie przesyłania dokumentów z poziomu programu, przy pobieraniu takiej funkcjonalności nie ma ani nexo, ani GT.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...