Skocz do zawartości

ZBIORCZE NALICZANIE SKŁADEK WŁASCICIELA

Polecane posty

Witam,

w Biurze GT widze tylko możliwość zbiorczego generowania deklaracji PIT na zkali lub liniowym.

Następnie trzeba naliczyć składki właścicielowi - trzeba to robic ręcznie, dla każdego podmiotu osobno??

W kolejnym kroku generuje się deklarację ZUS i kedu - też jest problem, gdy jest sam właściciel.

 

Program powinien usprawniać prace biura poprzez zbiorcze generowanie wszyskich wyżej wymienionych deklaracji/składek.

Czy przewidujecie takie funkcje? Nie jest to program za 50 zł, żeby tylko przez niego wysyłać zbiorczo deklaracje.

Biuro rachunkowe wymaga więcej fukncji, przyspieszajacych pracę i zastępowanie przełączanie się miedzy firmami aby coś wyliczyć.

 

  • Lubię to 1
Link to postu
  • 2 tygodnie później...

Czytałem post wcześniej i nie do końca wiedziałem w czym problem, teraz jak dziewczyny zaczęły pytać o podstawę do zdrowotnej zacząłem szukać naliczenia składek w biurze GT i skojarzyłem temat.

 

Jak najbardziej jestem za dodaniem funkcji naliczenia składek właściciela z pozycji biura GT.

Liczę na pozytywną odpowiedź teamu na to zgłoszenie. Niemniej najprędzej zobaczymy to w maju ^^

  • Lubię to 1
Link to postu
  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Dla mnie to skandal, profesjonalny program w którym trzeba się naklikać tysiac razy zanim zrobi się ZUS dla wszystkich klientów biura.

Za co ta opłata abonamentowa BIURA GT, skoro w tym programie nic nie jest dostosowane do polskiego ładu?

Zgłaszamy problem od pół roku i jesteśmy ciągle ignorowani.

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...