Skocz do zawartości

Deklaracja "Podatek PIT ( skala) - zaliczka i skł zdrow" - ostrzeżenie Pole 8 - nie zaksięgowano składek wspólnika

Polecane posty

  • 3 tygodnie później...

Wersja 1.71, problem ostrzeżenia powrócił, po zaksięgowaniu składek za marzec ( pod datą kwiecień 2022 rok) komunikat : " pole 8 - nie zaksięgowano składek wspólnika" . Przeliczyłem więc deklaracje Podatek PIT ( skala ) [...] za styczeń, luty marzec. Teraz w każdej mam ten komunikat, choć po sprawdzeniu ręcznym pola i wartości wylicza poprawnie.  Składki ZUS wspólnika za styczeń zaksięgowane 20 luty, za luty = 20 marzec, za marzec = 20 kwiecień. Składka za grudzień 2021 zaksięgowana w Grudniu 2021 r. Co jest nie tak u mnie  w tym miejscu ( skala podatkowa )?.

8. Koszty uzyskania przychodu - pozarolnicza działalność gospodarcza = ~Pole_65~+~Pole_72~+~Pole_79~+~Pole_86~+~Pole_105~+~Pole_111~

Sprawdzam co jest w polu 65 =RoundPrecision(IIF(Podmiot.TypDzialalnosci != 0, PM.Pole_65, PM.Pole_65 + DBF_SUM("kpr__Ksiega INNER JOIN pd_WspolnikSkladka ON pws_id = kpr_IdObiektu","kpr_ZakupyWydatki", "YEAR(kpr_DataZdarzenia)="+STR(this.year)+" AND MONTH(kpr_DataZdarzenia)="+STR(this.month)+" AND kpr_Uniewazniony=0 AND kpr_TypObiektu=10 AND pws_IdWspolnika="+STR(Wspolnik.id)+"") + ( DBF_SUM("Kpr__Ksiega","kpr_ZakupyWydatki", "YEAR(kpr_DataZdarzenia)="+STR(this.year)+" AND MONTH(kpr_DataZdarzenia)="+STR(this.month)+" AND kpr_Uniewazniony=0 AND kpr_TypObiektu NOT IN (8, 10)") - MiesiecznaRoznicaRemanentowaZnacznik(this.OkresOd) ) * Podatnik.Udzial / 100), 2)

 

I tu jest pd_WspolnikSkladka . Ale u mnie są tu wszystkie zaksięgowane:

 

111.jpg

111.jpg

222.jpg

333.jpg

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...