Skocz do zawartości

Maksymalna ilość powiązań z jednym produktem

Polecane posty

Witam,

 

Głównie do Pana Bartosza, ile można mieć maksymalnie powiązanych produktów pod jedną pozycją z subiekta, na chwilę obecną mam pozycje w subiekcie załóżmy "Towar 1" ilość 35 tyś, i jakieś 25tyś aukcji-nie wszystkie są powiązane z tym samym produktem, ale zaczęły się problemy, cholernie długo mi się tworzą paragony i wiem że to jest tego wina, można jakies podpowiedzi do tego problemu?

 

Z Góry Dziękuje 

Pozdrawiam.

Link to postu

Czyli jeśli dobrze zrozumiałem, oferty Allegro są powiązane z jednym towarem w Sello a ten dalej jest powiązany z jednym towarem w Subiekcie.

 

Taka sytuacja, choć delikatnie odbiegająca od podstawowego scenariusza pracy, nie powinna mieć wpływu na czas generowania dokumentów. Teoretycznie to wszystko jedno jaki towar znajduje się w transakcji i z czym jest powiązany w Subiekcie. Można by też zaryzykować stwierdzenie, że to powinno działać szybciej, bo serwer SQL odwołuje się ciągle do tych samych danych poniekąd, więc są one w zapewne skeszowane. 

 

Natomiast trzeba mieć na uwadze fakt, że nowy synchronizator Subiekta po wystawieniu dokumentu aktualizuje stany w Sello tego towaru. W przypadku gdy każda transakcja ma ten sam towar Sello, po każdym wystawieniu dokumentu przeprowadzana jest synchronizacja tego towaru. Z reguły powinna być ona szybka. Trzeba zatem sprawdzić na jakim etapie występuje spowolnienie: czy jest to w momencie tworzenia pierwszego paragonu, czy pomiędzy tworzeniem kolejnych paragonów, czy paragony wystawiane z podglądem dokumentu równie wolno się tworzą jak tworzone w tle. Również przy podglądzie dokumentu, który etap tworzenia trwa długo, przed wyświetleniem okna czy po zapisaniu przyciskiem OK (czas od zapisu do wydruku).

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...