Skocz do zawartości

[RachGT] CTRL+V otwiera nowy zapis VAT "Sprzedaż VAT-OOS" - jak to wyłączyć?

Polecane posty

18 godzin temu, Marcin Dulski napisał:

Na 1.71 HF1 już tego nie ma, dziękuję.

 

Kurcze, ja mam najnowszy 1.71 HF1  lecz dalej wklejanie schowka w np F8 otwiera nowy zapis VAT "Sprzedaż VAT-OOS" - coś innego niż zmiana wersji musiało zadziałać. Też tak chcę mieć, proszę o wskazówkę. Może ktoś jeszcze sprawdzić?

 

 

Link to postu
13 godzin temu, Tomasz Ochniowski napisał:

Kurcze, ja mam najnowszy 1.71 HF1  lecz dalej wklejanie schowka w np F8 otwiera nowy zapis VAT "Sprzedaż VAT-OOS" - coś innego niż zmiana wersji musiało zadziałać. Też tak chcę mieć, proszę o wskazówkę. Może ktoś jeszcze sprawdzić?

Ciężko będzie wskazać, bo akurat robiłem generalne porządki i reinstalowałem PC-ta :(

  • Dziękuję 1
Link to postu
  • 1 rok później...

Jestem u klienta i ma to samo na rachmistrzu, a na tym samym PC ale innym podmiocie w rewizorze już jest ok.

Na obu podmiotach w subiekcie F8 i ctrl+v działa ok.

Win 10 pro, SQL 2008, Insert 1.76 HF2

Co to może naprawić?

 

Edit, na podmiocie próbnym z danymi przykładowymi też źle działa na rachmistrzu, tzn, w Ewidencji VAT zakupu F8 i ctrl+v otwiera dodawanie dokumentu VAT-OSS, a powinno tak działać ctrl+shift+v, czyli zgodnie z opisem "Dodaj wpis do ewidencji VAT-OSS": "Ctrl+V"?

"Ctrl+r" działa zgodnie z opisem "Dodaj Przychód do KPiR": "Ctrl+R", a "ctrl+shift+r" czyli "ctrl+R" księguje pozycję zgodnie z opisem menu pod LPM.

Natomiast ctrl+shift+v wkleja prawidłowo treść ze schowka do pola wyszukiwania...

Zatem błąd interpretacji kontekstu kombinacji klawiszy?

Ale od czego zależny, że na innych PC jest ok?

Podniosłem do SP1HF1 i dalej ten sam błąd...

Edytowane przez Marcin Dulski
dodatkowe informacje
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...