Skocz do zawartości

Homebanking

Polecane posty

1 godzinę temu, Sylwester Wąsiel napisał:

Po ostatniej aktualizacji parser używany do wczytywania wyciągów z Santander też przestał działać poprawnie: jeśli jest więcej niż 10 transakcji to dzieli wyciąg z jednego dnia na kilka wyciągów.

To inny, znany problem, nie mieszajmy problemów ze sobą.

Link to postu
  • 2 tygodnie później...
1 minutę temu, Daniel Kozłowski napisał:

Ale o który problem chodzi, gdyż w wątku zostały poruszone dwa różne ?

wczytuję wyciąg z Santandera i insert krzyczy że już jest pobrany o tym numerze , jak daję pobierz wczytuje go ale tylko kilka przelewów a tego dnia jest kilkadziesiąt. kasowanie z home bankingu nic nie daje, podobno ma być hf2 ale kiedy?

Link to postu
38 minut temu, Jerzy B. napisał:

wczytuję wyciąg z Santandera i insert krzyczy że już jest pobrany o tym numerze , jak daję pobierz wczytuje go ale tylko kilka przelewów a tego dnia jest kilkadziesiąt.

To jak dokładnie zachowuje się program (nie mam danych do testów) - tylko dzieli wyciąg na wiele wyciągów po 10 transakcji, ale można je doać, czy w ogóle nie ma możliwości wczytania dodania tych wyciągów ? 

  • Dziękuję 1
Link to postu

Z opisu niewiele rozumiem, a nie pokazał Pan tego co widzi - to forum, tak się nie dogadamy... Zrzut ekranu w wątku pokazuje, że wczytują się wszystkie transakcje podzielone na wyciągi, a ja pytałem czy:

9 minut temu, Daniel Kozłowski napisał:

To jak dokładnie zachowuje się program (nie mam danych do testów) - tylko dzieli wyciąg na wiele wyciągów po 10 transakcji, ale można je dodać, czy w ogóle nie ma możliwości wczytania dodania tych wyciągów ? 

 

  • Dziękuję 1
Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...