Skocz do zawartości

wystawianie aukcji z produktów

Polecane posty

Czy za pomocą sello mogę wystawić aukcję na podstawie produktu z allegro ?

Ewentualnie czy jeśli wznawiam aukcję która jest powiązana z produktem mogę pobrać parametry tego produktu z allegro do sello i wystawić bo mam błędy typu jak poniżej:

Oferta zawiera niepoprawne dane:

- Niepoprawna wartość parametru Marka (127788) dla oferty z produktem. Prawidłowa wartość atrybutu (dla produktu) to : "Inna".
Link to postu

I tak i nie :)

Allegro udostępnia możliwość wystawienia oferty danego produktu z katalogu produktów Allegro. Sello jednak z takiej możliwości nie korzysta, gdyż całość jest skrojona na potrzeby wystawiania ofert od podstaw (wtedy Sello wysyła wszystkie dane oferty samodzielnie). Oferty te można powiązać naturalnie z produktem Allegro.

 

Natomiast, można w procesie dodawania nowej aukcji w Sello przejść od razu do wyboru produktu i w oknie wyszukiwarki produktów zaznaczyć pobranie wszystkich (lub wybranych) danych z tego produktu i zasilić nimi aukcję. W szczególności można wybrać ustawienie odpowiedniej kategorii i parametrów specyficznych dla niej - w ten sposób dane w aukcji zostaną uzupełnione tym co jest przypisane do produktu w Allegro. Dalej proces wystawiania idzie po staremu, czyli Sello wysyła wszystkie te dane do serwisu, jakby to była normalna aukcja dodana ręcznie i powiązana z produktem.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...