Skocz do zawartości

SUBIEKT NEXO PRO - GESTOR NEXO PRO -- marża magazynowa, rezerwacja towarów czasowa

Polecane posty

Dzień dobry, 

Posiadamy SUBIEKT NEXO PRO oraz GESTOR NEXO PRO (wersja tymczasowa). Proszę o pomoc w kilku tematach:

 

1. Czy podczas robienia ofert w GESTORZE NEXO PRO można ustawiać przy każdej pozycji obliczanie marży magazynowej ? Aktualnie widzę marżę ewidencyjną, która mnie nie do końca interesuje.

2. Czy w SUBIEKCIE NEXO PRO mogę ustawiać rezerwację towarów na dany okres czasu ? Np. dwa tygodnie ?

3. W jaki sposób robicie oferty, my aktualnie robimy to w zamówieniach. Stąd chciałbym zacząć wykorzystywać Gestora i tryb ofert. Dlaczego podczas oznaczenia zamówienia jako B - bez rezerwacji, program krzyczy, że towar zarezerwowano w innym zamówieniu ?

 

Dziękuję za pomoc. 

Piotr Pogorzelski

Edytowane przez Piotr Pogorzelski
Zmiana Tytułu
Link to postu
  • Piotr Pogorzelski zmienił tytuł na SUBIEKT NEXO PRO - GESTOR NEXO PRO -- marża magazynowa, rezerwacja towarów czasowa
W dniu 16.05.2022 o 22:20, Piotr Pogorzelski napisał:

1. Czy podczas robienia ofert w GESTORZE NEXO PRO można ustawiać przy każdej pozycji obliczanie marży magazynowej ? Aktualnie widzę marżę ewidencyjną, która mnie nie do końca interesuje.

W jednej z kolejnych wersji dodamy na dokumentach OE prognozowaną marżę magazynową.

W dniu 16.05.2022 o 22:20, Piotr Pogorzelski napisał:

2. Czy w SUBIEKCIE NEXO PRO mogę ustawiać rezerwację towarów na dany okres czasu ? Np. dwa tygodnie ?

Nie ma takiej możliwości i nie planujemy zmian w tym zakresie.

W dniu 16.05.2022 o 22:20, Piotr Pogorzelski napisał:

3. W jaki sposób robicie oferty, my aktualnie robimy to w zamówieniach. Stąd chciałbym zacząć wykorzystywać Gestora i tryb ofert. Dlaczego podczas oznaczenia zamówienia jako B - bez rezerwacji, program krzyczy, że towar zarezerwowano w innym zamówieniu ?

Proszę o zrzut ekranu z opisywanej sytuacji oraz parametrów Subiekta i sekcji Realizacja zamówień.

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...