Skocz do zawartości

Przeniesienie danych z Mikrosubiekta do Subiekta 123

Polecane posty

Dzień dobry Panie Mirosławie,

Dziękuję za przesłanie pytania. Jeżeli przesyła Pan dokumenty do biura rachunkowego to proszę przesłać faktury z Mikrosubiekta za początek miesiąca, z Subiekta 123 za drugą część miesiąca, a od przyszłego już tylko z Subiekta 123. W Subiekt 123 nie importujemy dokumentów księgowych z innych programów, w tym z Mikrosubiekta. 

Link to postu
22 minuty temu, Mirosław Leszczynski napisał:

A co z JPK w tym wypadku

Panie Mirosławie,

Będą dwa pliki JPK.

21 minut temu, Mirosław Leszczynski napisał:

A jak zaimportować bazę towarów ?

W Mikrosubiekcie proszę wyeksportować kartotekę towarów do pliku epp i ten plik w Subiekt 123 zaimportować. Proszę pamiętać żeby nazwy towarów były unikalne przy imporcie.

Link to postu

Podłączam się pod temat. U mnie też nie przenosi produktów - część miała takie same nazwy bo mikrosubiekt miał coś takiego jak symbol czego bardzo brak w Subiekcie123 zarówno w odniesieniu do towarów jak i kontrahentów ale były też nazwy różne - przeniosło zero- czy to oznacza, że jeśli jakieś produkty miały powielone nazwy w mikrosubiekcie to cały plik już jest odrzucany? Natomiast kontrahentów przeniosło mniej więcej połowę. Próbowałam zarówno jednym plikiem towar i kontrahent jak to pięknie pokazano na obrazkach w e-pomocy jak i odrębnymi plikami ( co wyczytałam dziś na forum ). Ogólnie zawód jest mocny, wiele niedoróbek - czemu np. grupy kontrahentów nie sortują się po alfabecie tylko w kolejności wprowadzania, czemu nie można dodać dodatkowych kolumn z planszy produktu w widoku listy - skoro już nie ma symbolu można by się wspomóc np. opisem  

Link to postu
W dniu 25.05.2022 o 13:45, Małgorzata Gryzło napisał:

Podłączam się pod temat. U mnie też nie przenosi produktów - część miała takie same nazwy bo mikrosubiekt miał coś takiego jak symbol czego bardzo brak w Subiekcie123 zarówno w odniesieniu do towarów jak i kontrahentów ale były też nazwy różne - przeniosło zero- czy to oznacza, że jeśli jakieś produkty miały powielone nazwy w mikrosubiekcie to cały plik już jest odrzucany? Natomiast kontrahentów przeniosło mniej więcej połowę. Próbowałam zarówno jednym plikiem towar i kontrahent jak to pięknie pokazano na obrazkach w e-pomocy jak i odrębnymi plikami ( co wyczytałam dziś na forum ). Ogólnie zawód jest mocny, wiele niedoróbek - czemu np. grupy kontrahentów nie sortują się po alfabecie tylko w kolejności wprowadzania, czemu nie można dodać dodatkowych kolumn z planszy produktu w widoku listy - skoro już nie ma symbolu można by się wspomóc np. opisem  

Dzień dobry Pani Małgorzato,

Dziękuję za zgłoszenie. Proszę o przesłanie plików w wiadomości prywatnej. Sprawdzimy.

Link to postu

Dzień dobry, podpinam się pod istniejący temat.

 

Chce przenieść dane klientów i towarów do Subiekt 123. Robię wszystko jak w instrukcji. Przenosi się mniej więcej połowa klientów, a przeniesienie produktów kończy się niepowodzeniem. Bez względu na to czy mam jeden plik z kontrahentami i produktami czy dwa osobne. Wykonałem już trzy próby importu klientów i za każdym razem importuje się ich inna liczba, za pierwszym razem ponad 400, drugi raz 337, a za ostatnim razem już tylko 100.

 

Generalnie chciałem od dziś rozpocząć korzystanie z nowego programu, ale czuje zawód, że program nie działa, tak jak się go przedstawia.

Link to postu
3 godziny temu, Artur Strzelecki napisał:

Chce przenieść dane klientów i towarów do Subiekt 123. Robię wszystko jak w instrukcji. Przenosi się mniej więcej połowa klientów, a przeniesienie produktów kończy się niepowodzeniem. Bez względu na to czy mam jeden plik z kontrahentami i produktami czy dwa osobne. Wykonałem już trzy próby importu klientów i za każdym razem importuje się ich inna liczba, za pierwszym razem ponad 400, drugi raz 337, a za ostatnim razem już tylko 100.

Dzień dobry Panie Arturze,

Dziękuję za zgłoszenie. Proszę w wiadomości prywatnej przesłać importowany plik. Sprawdzimy i pomożemy. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...