Skocz do zawartości

Wysyłam z Allegro konfiguracja Poczta Polska

Polecane posty

Ja mam tak:

Nazwa - pusto

Firma - wpisane ręcznie

Punkt odbioru: [Paczka::PunktOdbioru::Id|default=`[Paczka::AdresWysylkowy::Nazwa|substr_between=`(--)`]`]

Opis zawartości: [Transakcja::DokumWstepny|replace=`/==-`]

Masa:  1 

 

Numer referencyjny - tu mam wpisane ręcznie (w moim przypadku ODZIEZ), ponieważ waliło jakieś błedy

 

I wszystko hula elegancko. 

Link to postu
3 godziny temu, - Kałuża - napisał:

Numer telefonu komórkowego punktu nadania przesyłki jest nieprawidłowy

Punk nadania to są dane po prawej stronie okna konfiguracji (sekcja PUNKT ODBIORU PREZSYŁKI PRZEZ KURIERA). Jeśli przesyłki są dostarczane do punktu Poczty Polskiej to należy tam wpisać dane tego punktu (adres, telefon). W tej chwili widnieją tam odnośniki do danych sprzedawcy w postaci tagów Sello np: [Podmiot::Telefon]. 

Link to postu
23 minuty temu, Bartosz Rosa napisał:

Punk nadania to są dane po prawej stronie okna konfiguracji (sekcja PUNKT ODBIORU PREZSYŁKI PRZEZ KURIERA). Jeśli przesyłki są dostarczane do punktu Poczty Polskiej to należy tam wpisać dane tego punktu (adres, telefon). W tej chwili widnieją tam odnośniki do danych sprzedawcy w postaci tagów Sello np: [Podmiot::Telefon]. 

ja mam tak i działa ( umowa własna - może to jest powód? ):

945565444_Zrzutekranu(438).png.7d67313800a893019daee81044e44ecb.png

 

Link to postu
  • 4 tygodnie później...

Uruchamiam pomału przesyłki Poczty Polskiej wysyłane przez Allegro, do tej pory e-nadawca PP. Na razie delikatnie tylko listy by wszystko poznać, popróbować.

Wysyłam na swoją umową z PP, którą wpisałem do All. Wyszła pierwsza etykieta i niby wszystko ok ale proszę o pomoc, podpowiedzi.

 

1. Etykieta na Zebrze jest delikatnie przycięta z prawej strony ale tak jest już nawet na Allegro jak bezpośrednio otworzę etykietę do wydruku.

    Jak to można ustawić?

 

2. W e-nadawcy PP nie pojawia się ta przesyłka z automatu więc jak ją można doliczać do ilości wymaganej do podjazdów kurierów poczty?

Link to postu
23 godziny temu, Andih . napisał:

Etykieta na Zebrze jest delikatnie przycięta z prawej strony ale tak jest już nawet na Allegro jak bezpośrednio otworzę etykietę do wydruku.

    Jak to można ustawić?

Z poziomu Sello nie mamy wpływu na to jak jest tworzony wydruk (jest pobierany jako PDF z Allegro) ani jak drukuje go domyślny program do drukowania PDFów. Ewentualne ustawienia można spróbować przeprowadzić właśnie w tym programie (Adobe Reader, jeśli ten jest używany). Może coś w okolicach regulacji marginesów. A może po prostu etykiety są zbyt wąskie dla tego wydruku.

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...