Skocz do zawartości

Problem przy wystawianiu aukcji

Polecane posty

Witam, natrafiłem na kolejny problem.

Mam trochę wystawionych aukcji. Gdy wejdę w sello w zakładkę aukcje/trwające i wybiorę zmiany zbiorcze po wypełnieniu wszystkich możliwych pól wyskakuje błąd -

  Nieokreślony błąd.: Należy wybrać co najmniej jedną opcję transportu

 

Na liście i w parametrach do wybrania nie ma nic o opcjach transportu. Proszę o pomoc.

 

Pozdrawiam

 

Link to postu
  • 4 miesiące temu...

Podepnę się pod temat.

Mam problem z wystawianiem ofert, a dokładniej z edytorem.

Po pobraniu z subiekta opisu produktu i zdjęć otwieram edytor, a tam całkowity brak bloków.

Wygląda jak zwykły opis tekstowy poprzeplatany zdjęciami, które do tego są wielkich rozmiarów.

Brak jest możliwości formatowania opisu.

Tak samo sprawa wygląda ze starymi ofertami przy ich ponownym wystawianiu, z tym że po wystawieniu wszystko jest tak jak miało być, a w nowych ofertach nie mogę wprowadzić zmian, żeby je dostosować do potrzeb.

screen.jpg

Link to postu

Napisz coś więcej, bo na razie widzę próbę stworzenia opisu w Sello. Jaka część pochodzi z Subiekta? Jak tam wygląda? Co chcesz osiągnąć w opisie? Gdzie są zdjęcia o których piszesz? Czy aukcja się nie wystawia, czy na razie pracujesz nad opisem? Którą masz wersję Sello?

Link to postu

Proszę spróbować przełączyć się na edytor uproszczony i sprawdzić czy wtedy podgląd się wyświetla (ewentualnie podesłać zawartość edytora uproszczonego). Wygląda na to, że opis spowodował problem z załadowaniem się edytora - może być to wina niepodomykanych tagów html lub znaków specjalnych.

Link to postu

Przy przełączeniu na edytor uproszczony też podgląd źle się wyświetla.

Po edycji oferty w edytorze uproszczonym i wysłaniu w ciemno do allegro wszystko jest w porządku, tylko wydłuża to czas pracy.

Czy były jakieś zmiany w edytorze dotyczące zdjęć?

Zdjęcia, które zasysa z subiekta są bardzo dużej rozdzielczości.

Zastanawiam się czy to nie jest problemem, chociaż wcześniej działało bez problemu.

Link to postu
1 godzinę temu, Bartek Z Blingart napisał:

Czy były jakieś zmiany w edytorze dotyczące zdjęć?

Nie było. A jak wygląda to w uproszczonym edytorze?

35 minut temu, Anna KLIMOWICZ napisał:

Kiedy próbuję wejść na przygotowane aukcje pojawia mi się komunikat i nie można nic zrobić.

Proszę wejść w okna zarządzania kontami i licencjami i sprawdzić, czy nie ma tam dwa razy dodanego tego samego konta. Jeśli tak jest, jedno z nich dezaktywować.

Link to postu
  • 5 miesięcy temu...
Parametr słownikowy należy uzupełnić poprzez identyfikator wartości dla 25308. W specyficznych dla średnicy trzpienia dopisałem TAG. Próbowałem też podać ręcznie np. 6 - i ten sam komunikat. Co źle robię, że otrzymuję taki komunikat przy próbie zmiany dla aukcji trwających? Czy trzeba w polach po lewej coś zaznaczyć? 
 
image.thumb.png.9666e7b67a795dc148907c9adc1d8317.png
Link to postu

W tego typu sytuacjach proszę skorzystać z linka Aktualizuj parametry dla wybranych kategorii. Możliwe, że w Allegro zmieniły się definicje parametrów i trzeba je pobrać do Sello.

Po lewej stronie podaje się wartość domyślną, która będzie użyta jeśli tag po prawej zwróci wartość spoza wartości słownikowych. Tutaj ważne aby tag [Towar::PWZ::Śr_chwytu] zwracał dokładnie taką wartość jaka jest zdefiniowana w słowniku Allegro (widoczne po lewej). Jeśli np tag nie zawiera jednostki mm a jedynie samą liczbę to w polu z tagiem należy dopisać tę jednostkę na zasadzie:

[Towar::PWZ::Śr_chwytu]mm

 

Link to postu

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Użytkownik forum
Odpowiedz...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...