Skocz do zawartości

wysyłanie danych do portalu biura

Polecane posty

Witam. Czy istnieje możliwość wysłania do portalu biura  informacji o składkach i podatku od wypłaty wynagrodzeń . Często w biurach rachunkowych zusy i płace robi inna osoba a podatek z działalności oblicza druga osoba. Wysyłając informację ze składkami często nie mamy jeszcze informacji o podatku z działalności. Czy istnieje możliwość oddzielenia w wysyłaniu tych informacji ?

Link to postu

Obecnie wysyłka Raportu 'Przelewy' działa tak jak Panowie to opisali. W wyniku jednego Raportu 'Przelewy' generowane są: wynagrodzenia, podatki i ZUS. Raport można wysyłać kilkukrotnie. Zmiana, o której mowa nie jest trywialna i nie mogę obiecać, że zostanie zrealizowana w najbliższym czasie. Oczywiście zapisujemy sugestię i będziemy ją brali pod uwagę planując dalszy rozwój Portalu Biura i usługi Raporty.

Link to postu
  • 1 rok później...
W dniu 8.06.2022 o 07:55, Katarzyna Kolenda napisał:

Obecnie wysyłka Raportu 'Przelewy' działa tak jak Panowie to opisali. W wyniku jednego Raportu 'Przelewy' generowane są: wynagrodzenia, podatki i ZUS. Raport można wysyłać kilkukrotnie. Zmiana, o której mowa nie jest trywialna i nie mogę obiecać, że zostanie zrealizowana w najbliższym czasie. Oczywiście zapisujemy sugestię i będziemy ją brali pod uwagę planując dalszy rozwój Portalu Biura i usługi Raporty.

Dzień Dobry,

Czy coś w powyższym temacie się ruszyło? 

Też widzimy u siebie w biurze taką potrzebę.

Link to postu
  • 1 miesiąc temu...

witam mam mam plik 25 stron wyświetla się komunikat, że przekroczony jest rozmiar 10 mb, jest dobra jakość skany, dlaczego nie można wrzucić do portalu biura pliku. 10 MB to wcale nie tak dużo. Oczywiście plik w rachmistrzu nie chcę się nawet załadować do moduluj dzielenia, scalania bo te 25 plików to ok. 20 faktur 

Edytowane przez Joanna Łada-Truszkowska
Link to postu

Czy korzysta Pani z opcji: "Uruchom kreator scalani i dzielenia dokumentów" ? Tam to ograniczenie na 10MB nie obowiązuje i dodanie pliku do samego narzędzia powinno być możliwe. Plik należy podzielić za pomocą kreatora i do programu wysłać mniejsze, podzielone już faktury. 

Jeżeli tutaj następuje problem to proszę o przesłanie zrzutu ekranu jak to wygląda. Najlepiej gdyby udało się również wysłać przykładowy plik (może być spakowany)  na adres portalbiura@insert.com.pl. 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...