Skocz do zawartości

Czy ktoś wie co znajduje się w tym katalogu ?

Polecane posty

Dopytam na wszelki wypadek czy mogę śmiało programem serwisowym to wszystko usunąć ? - binaria i pakiety

Nexo mam na serwerze i nie używam po za wyjątkami gdzie trzeba było urochomić Subiekta Nexo bo i raczej Sello nie robiło dokumentów po akutualizacji. W zasadzie tylko sello na serwerze korzysta z Subiekta

Edytowane przez Robert Mazurek
Link to postu
1 godzinę temu, Robert Mazurek napisał:

Dopytam na wszelki wypadek czy mogę śmiało programem serwisowym to wszystko usunąć ? - binaria i pakiety

Cytat z podanego wyżej artykułu e-pomocy:

Cytat

Jeśli zdarzy się, że usunięte zostaną binaria, które jednak były potrzebne, to InsLauncher przy uruchamianiu podmiotu wymagającego tych binariów zaproponuje pobranie ich z Internetu. 

Czyli tak.

 

Ogólnie binaria programu są oddzielone od jego danych, binaria (na różne sposoby) zawsze można odtworzyć, dane można łatwo utracić jeśli nie dba się o ich bezpieczeństwo. 

 

--

1 godzinę temu, Robert Mazurek napisał:

Nexo mam na serwerze i nie używam po za wyjątkami gdzie trzeba było urochomić Subiekta Nexo bo i raczej Sello nie robiło dokumentów po akutualizacji. W zasadzie tylko sello na serwerze korzysta z Subiekta

Cytat z podanego wyżej artykułu e-pomocy:

Cytat

Katalog .zip-cache zawiera binaria programu rozpakowane z bazy dystrybucyjnej przy tworzeniu podmiotów (dzięki temu nie trzeba ich stamtąd pobierać przy każdym uruchomieniu podmiotu).

Skoro program jest wykorzystywany na serwerze to binaria programu zostaną / będą kopiowane na dysk po pierwszym jego uruchomieniu.

  • Lubię to 1
Link to postu
  • 3 miesiące temu...
Godzinę temu, Rafał Leszczyński napisał:

Podłączę się pod temat, bo zaskakuje mnie nagły przyrost, z dnia na dzień katalogu Binaria - od wczorajszego zapisu bazy urosło to aż o prawie 4GB...

Proszę opisać wykonane czynności to może uda się wyjaśnić Pana zaskoczenie.

 

1 godzinę temu, Rafał Leszczyński napisał:

...po co te binaria?

To po prostu wszystkie pliki programu niezbędne do jego uruchomienia i działania.

 

1 godzinę temu, Rafał Leszczyński napisał:

Mogę to na podłączony dysk zewnętrzny wrzucić?

Nie próbowałem i jeszcze raz nie polecam tak kombinować, swoje sugestie co do modernizacji sprzętu już Panu przedstawiałem.

 

1 godzinę temu, Rafał Leszczyński napisał:

Jeśli tak, to gdzie dać ścieżkę zmienioną?

https://forum.insert.com.pl/index.php?/topic/1279-zbiorowa-konwersja-baz-do-najnowszej-wersji-aktualizacja-podmiotów/&do=findComment&comment=121957

 

Link to postu
×
×
  • Dodaj nową pozycję...